Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is féltek/ féltetek? 14L

Ti is féltek/ féltetek? 14L

Figyelt kérdés
Most megyek először nőgyógyászhoz és nagyon félek. Olvastam már róla hogy mi is történik egy ilyen vizsgálat során, és nem tudom elképzelni hogy bárki előtt is levetkőzzek meztelenre. ( Még anyukám előtt sem.)
2011. dec. 6. 18:18
1 2
 1/13 tetris ***** válasza:
22%
Meztelenre nem kell vetkőzni, elég ha a fenék van szabadon. Ehhez le kell venni a bugyit. Ha nagyon szégyenlős vagy, akkor hosszú inget vegyél fel. Bugyi nélkül is takar valamelyest. Nem kell parázni, tetszeni fog, majd meglátod!
2011. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Persze mindenki fél,izgul az elsőnél. Aztán majd rájössz ,hogy tényleg nincs miért!

Tényleg nem kell teljesen meztelenre vetkőzni,és ahogy az első írja, hosszú felsőt vegyél föl!

2011. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, egy nagyon kicsit megnyugtattatok :)
2011. dec. 6. 18:50
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell teljesen meztelenül lenned! Amíg a puncidat vizsgálja a doki, felül van rajtad ruha. Ha végzett, felöltözöl, és ha a melled vizsgálja, akkor csak felül vetkőzöl le!
2011. dec. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Keress egy női dokit, jóval elviselhetőbb az elötte való vetkőzés és terpesz...
2011. dec. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Persze hogy féltünk, nem lehet ezt megszokni igazán sohasem, de muszály időnként elmenni.

Én női dokit választottam, mert nem annyira nehéz elötte felvenni a"grillcsirke" pózt, mint egy ffi előtt és valszinőleg kevesebb szóból is megérti gondjaimat, hiszen nő ő is!

2011. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14 évesen miért nem mész gyerek, vagy tini nőgyógyászatra?
2011. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, de nem tudod elkerülni a nőgyógyászt egész életedben.

Keresgélj, kérdezősködj és próbálj találni egy női nőgyógyászt akihez talán egész életedben járhatsz majd.

Ahogy múlik az idő, egyre kevésbbé lesz "borzalmas" hozzá járni.

2011. dec. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Mi a helyzet,voltál? Ugye ki lehet bírni, és remélem minden ok!

2011. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ekeke ***** válasza:
ORVOS, tehát az a munkája, hogy te egészséges legyél. Napi 50 betege van, őt és a személyzetet is hidegen hagyja, hogy ki mire vetkőzik le.
2011. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!