Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem féltek/féltetek attól,...

Nem féltek/féltetek attól, hogy esetleg csúnyácska babátok lesz? Jó tudom mindenkinek a sajátja a legszebb, dehát mégis.

Figyelt kérdés

Én 36 hetes terhes vagyok, s úgy várom már a babómat,remélem ő is szép lesz!


Barátnőm kisfia. Szerintetek nem egy tűnemény?

[link]


2010. máj. 13. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Nekem eszembe se jutott, hogy csúnya gyerekem legyen, mert szerintem csúnya gyerek nincs!!!! Mindenkiben van szépség és báj.Ne aggódj emiatt!
2010. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
De igen, féltem! :) Bevallom tartottam tőle, hogy mi lesz ha nem lesz egy igazi szép baba.... de szerencsére, ne így alakult, egy valóban gyönyörű kisfiam van- mindenki ezt mondja :)
2010. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem féltem, hogy csúnya lesz.Én attól féltem, rettegtem, hogy beteg lesz.Szerencsére egészséges, az, hogy szép is, csak hab a tortán.
2010. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem féltem tőle, hogy mi lesz ha nem modellpofija lesz, de szerettem volna, vágytam rá, ez tény. Szerintem mindenki vágyik rá, hogy mások által is gyönyörűnek tartott babája legyen. Engem csak az érdekelt, hogy egészséges legyen, mert szerintem annál fontosabb dolog a világon nincs(a szeretet mellett). Szóval nem tartottam tőle, de mégis gyönyörű lett. Nagyon sokan dícsérik, mikor megyünk az utcán, vagy bevásárlóközpontba, összesúgnak, mondják milyen szép baba. És ez nagyon jól esik az ember lelkének.
2010. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én féltem tőle , de szép baba lett. Mikor pici volt mindenki dícsérte, most már majdnem két éves, nem ő a világ legszebb gyereke (nekünk persze igen), nem is dícsérgetik, de nem érdekel, mert okos, egészséges, ez a lényeg és nem is igazán csúnya de nem nyerne a babaszépségversenyen.:-)
2010. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Én attól féltem, hogy nehogy valami betegsége legyen, terhességem alatt 2-szer is voltam vele kórházban. Ahogy meg tudtam nézni, körbenéztem, kezét, lábát, hogy mindene meg van-e. Szerencsére egészséges és nagyon szép kisfiunk született.
2010. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont erről beszélgettünk tegnap a párommal. Szerinte minden baba csúnyácska, és 6-7 hónaposan kezd valami formájuk lenni. Amikor mondtam neki, hogy akkor ezek szerint a miénk is csúnya lesz, mit csinál majd vele, azt mondta, hogy a gyereknek két választása van: a világ legszebb babája lesz, vagy mehet a vándorcirkusszal... Hát jót röhögtünk, hogy mekkora nagy marhák vagyunk. Egyébként szerintem is minden kisbaba szép, de igazából az a lényeg, hogy egészséges legyen, a többi már csak ráadás.
2010. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mint ahogy írták többen én is inkább a betegségtől féltem. :) Az apáját pedig igyekeztem felkészíteni, hogy mikor megszületik lilás-ráncos-duzzadt és deformált a feje.

Nos a leányzó kitett magáért :D Gyönyörű gömbölyű feje lett, csodás hajkoronával ami ki sem hullt, alig volt pirosas, és csak a szeme volt kicsit megduzzadva.

Nem dicsekvésképpen, de nekünk a környéken (városi lakótelep) sokan megnézik, hogy milyen szép és formás baba. Az anyukák is szokták mondogatni, hogy mekkora, mert a korosztályához képest valóban nyúlánk. (apukája kosaras)

2010. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!