Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyíthatatlan a hüvelyi...

Gyógyíthatatlan a hüvelyi folyásom? Az orvosok miért nem tudnak meggyógyítani?

Figyelt kérdés

1 éve már minden nap hüvelyi folyásom van. először mindig kaptam rá kúpot, de nem használt. az összes helyi dokinál voltam és már kb az összes kúpot használtam, amit felírtak(canesten, betadine, klyon d....stb.) majd végül elmentem máshova is (másik város) azt mondták hogy teljesen egészséges vagyok és ez normális. rá egy hétre besűrűsödött és viszketni kezdett

utána ismét elmentem dokihoz természetesen felírt egy olyan gyógyszert amit már használtam. és kérdeztem hogy a mi a bajom? elkezdi: nem tudom pontosan, valami gombaszerűség.

no comment. (még egy orvos se tudja mi van..."szerűség" köszi..)

ezután úgy gondoltam, hogy leszarom. 2 napon keresztül ezüst kolloidot ittam meg cickafark teát. és kétszer húsz percre ecetes sós fürdőbe ültem.

akár hiszitek akár nem 2 napig normális volt a folyásom! azaz nem volt! csak ilyen átlátszó nyálka! hamadnapra visszajött.

barátommal nem voltam. nem tőle van, mert eleve gumival csináljuk, és miután kezeltek és nem voltam vele azután is visszajött...

ez micsoda????

hogy gyógyítsam meg magam???


régen átlátszó nyálkás folyásom volt, íze semmi nem volt

most (már egy éve) fehéres krémszerű és savanyú ízű


segítsetek!! :(


19 L


2011. dec. 6. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem idd tovább és fürödj tovább abban,amit akkor használtál,amikor normális volt a folyásod 2 napig...és akkor tartósan jó lesz...csak ezt tudom mondani...nem vagyok orvos...
2011. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem vagy candidás véletlenül?
2011. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mitől van folyásod. Egy biztos: normális esetben savanyú ízű, mert tejsavbaktérium vannak a hüvelyben.


Ha legközelebb mész dokihoz, kérj tenyésztést, ragaszkodj hozzá, ott majd kiderül, mid van. Tippelgetéssel nem.


Még 2 tanács:

1. ha szedsz fog.gátlót, akkor hagyd abba

2. méress vércukorszintet

2011. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na, ezt nehogy elhidd az utolsónak, hogy normális esetben savanyú ízű... A tejsavbaktérium nem egyenlő a savval egyrészt, másrészt a normális hüvelyváladék állaga ugyan változik a ciklus során, de szagtalan és nincs markáns íze.
2011. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem válaszoló is írta, a hüvelyváladék normálisan savanykás és egyébként is valamennyi folyása minden nőnek van. Az tisztítja és védi a hüvelyed.
2011. dec. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok. Nem az előttem válaszoló írta, hogy normális folyás savanykás, hanem az az előtti válaszoló. De én is úgy tudom, hogy normálisan savanykás. Nem nagyon savanyú mint az ecet, hanem csak kicsit savanykás.
2011. dec. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok candidás (csináltam tesztet)ehhez képest 3 hónapig betartottam a diétát. lefogytam 49 kg-ra :S


vércukorszintem normális (vérvétel alapján)


de a normális hüvelyváladék biztos nem savanyú! és olyan mint a testápoló!


csináltak kenettenyésztést, gombára és baktériumra is negatív.


na most mondjon valaki valami okosat :(

2011. dec. 7. 09:16
 8/9 anonim ***** válasza:

SZia!


Hmm, nekem is pontról pontra ugyanez volt, de nagyon nagyon régóta.. Azért ,mert egyik orvos sem tudott meggyógyítani, szedtem antibiotikumokat, kúpokat, canesten combi, minden volt...

(évekre értsd, azt hogy régóta.)

SZóval a helyzet nagyon elszomorított mert kellemetlen volt így a párommal az együttlét, előtte a látvány miatt. meg az illat - szag esszenciáktól való félelem. (főképp az..)


Magam próbáltam meggyógyítani, hamár senkinek sem sikerült.

-Csak vízzel mosakodom ott lennt, szappant, egyéb tisztálkodó szereket mellőztem.

-Csak pamut anyagú alsóneműt használtam.

-Cukorbevitelt csökkentettem, mert sok cukortól pontosan ilyen tüneteket produkál a test..


Múlt múlt, de nem 100%-osan, Úgyhogy vettem már végső elkeseredésemben egy üveg ezüst kolloidot, aztán egy hét múlva megszűnt. :O

úgyhogy most le is kopogom, de minden oké..

Remélem tudtam segíteni valamit is..

2011. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de még annyit, hogy a szert addig ittam amíg el nem fogyott az üveg, szóval több mint 6 napig, de szerintem a felsorolt dolgok, ruhaviselet, tisztálkodás, étkezési szokásváltozás, na ezek sokat nyomnak a latba....
2011. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!