Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be fog még állni valaha a...

Be fog még állni valaha a menstruációm magától?

Figyelt kérdés
15/l vagyok.11 éves voltam, amikor megjött.Aztán elkezdtem diétázni, 155cm/56kg voltam. Nem tudom, hogy mennyi idő alatt, de lefogytam 10 kg-ot, és nőttem 3cm-t, most 158cm/46kg vagyok.Egészségesen táplálkozok, már nem diétázok, csak súlyt tartok. Egyszer 12 éves koromban 1 évig nem jött meg, aztán meg rendszertelenül jött meg, 2-3 havonta, most meg már január óta nincs meg.. Január óta járok edzőterembe, intenzíven edzek, majdnem minden nap(Súlyzós edzést végzek).Annak örülök, hogy már látszik, hogy fejlődtem, viszont annak nem, hogy anya mondta, hogy befolyásolhatja az edzés is azt, hogy nem jön meg.Szerintetek ez lehetséges?Vagy miért nem jön már meg?
2011. dec. 7. 06:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt már be kellett volna állnia. Jobb lenne nőgyógyásztól tanácsot kérni.
2011. dec. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!