Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hete nagyon fáj a méhem...

Pár hete nagyon fáj a méhem néha szédülök is de nincs hányingerem. Kb. a menstruációm elmúlása után. Menjek el nőgyógyászhoz vagy majd elmúlik magától is?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha pár hete nagyon fáj, menj mihamarabb, ne szenvedj. Ki tudja mitől lehet.
2010. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De valamikor a vesém is szokott fájni de úgyhogy nem bírok felállni és kiegyenesedni.A szüleimnek nem akarom mondani nehogy az legyen hogy bemesélem magamnak...pl.Most is fáj...
2010. dec. 17. 17:36
 3/6 Canadian Idiot válasza:
Lehet hogy annyira megfáztál a derekadra. Ne horj olyan pólókat amiből kinn van mindened.
2010. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el nődokihoz, ő ha kell továbbküld urológiára. Hány éves vagy? Nem muszáj szólni a szüleidnek, de szerintem nem fogják leharapni a fejed, nem tehetsz arról, ha megbetegszel.
2010. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 múltam.Kb.2 éve folyamatosan fel vagyok fázva.(Amióta van barátom)de a legtöbbször csak nyáron.Ennek lehet valami köze ehhez?
2010. dec. 17. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok mindenhez lehet köze, van valaki, aki ezt meg tudja Neked mondani, és segít kigyógyulni is. Úgy hívják: nőgyógyász. Úgyhogy szerintem e itt próbálj megnyugvást találni, hanem menj el hozzá, még Karácsony előtt, nehogy az ünnep.eket is elrontsa a fájdalom, meg az agonizálás
2010. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!