Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnapra hogyan gyógyuljak...

Holnapra hogyan gyógyuljak meg gyorsan?

Figyelt kérdés
Az helyzet hogy ma nem mentem suliba mert este lázas voltam reggel már csak hőemelkedésem volt.Fájt a torkom meg köhögök és a fejem is picit fájt.Hogyan kűráljam mégmagam ezeken kívűl?:neo citrán,meleg tea,c vitamin,sok folyadék.Orvoshoz nem akarok menni mert az tuti holnapra is kiír és nekem osztálybulim lenne vagyis mikulásbuli més ez az utolsó ezzel az osztállyal mert idén ballagunk.
2011. dec. 7. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:

C vitamint legalább fogyassz el 30-40e mg-ot (nem vicc). Sok-sok vizet vagy enyhe teát, de cukor nélkül. Érdemes lenne venned egy flakon Scitec Multi Pro tasakos vitamint (5eFt egy hónapra) [link]

És holnap reggelig összeszeded magad. De erős, komoly multivitamin nélkül még az orvos sem gyógyít meg ilyen hamar.

2011. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nembaj ha nem gyógyulok meg teljesen csak ne legyen lázas meg ne legyek ilyen erőtlen :/
2011. dec. 7. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Hogy holnapra meggyógyulj, igen, eléggé fogas kérdés. Vagy legalább hogy holnapra tünetmentes legyél.

Sok folyadék, fokhagyma, öblögetés torokfertőtlenítővel, akár óránként. Ezek felveszik a küzdelmet a bacikkal a torkodban, a gyulladást csökkentik. A sok folyadéktól az orrod is többet folyik, az is tisztul. Vékonyabb sapka a fejedre otthon is, és a torkodat is kösd be. Próbálj ágyban maradni, de fontos, hogy majd az éjszakát is végig tudd aludni.

Ha valahol besüt a nap a lakásba, napozni is jó, amíg még lehet.

2011. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Itt egy kérdésben írták még:

Vöröshagymát fölvágod, és annak az illatát szívod.

Kamillateás inhalálás is jó, minél tovább, 10-15 perc, vagy amíg ki nem hűl.

Jó az a táplálékkiegészítő, Q10 és halolaj is van benne, igaz ez nem fog pár nap alatt látható eredményt hozni, de ha megtapasztalod milyen energikussá tudja tenni az embert, ragaszkodni fogsz hozzá.

2011. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos muszály voltam elmenni dokihoz.Nagyon rosszul voltam.....talán lesz majd vmi holnapra.Nagyon köszi azért a válaszokat.:)Ha érdekel majd megirom hogy mi lett.
2011. dec. 7. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen írd meg!
2011. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mentem suliba igy délután se mehetek.Hát ezvn remélem a többiek jól szórakoznak majd.:):/ Este megint belázasodtam és reggel is.:S Oké hogy nem mentem suliba..:S de akkor ne lennék ilyen szarul.:S
2011. dec. 8. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!