Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Savanyú, fehér folyásom van....

Savanyú, fehér folyásom van. Biztosan hüvelygomba vagy lehet valami más is? Ha igen, ti mire tippelnétek?

Figyelt kérdés
Krónikus hüvelygombás vagyok, most egy új kezelést próbálunk a dokimmal - gyógyszert szedek havonta, plusz hüvelyflóra rendbetétel és Lacto Protect probiotikumot szedek -, egy hete folytak el a hüvelyflórás tablettáim, minden szuper volt erre már megint fehér folyásom van. Először azt hittem csak ovulálok de ma már picit szilárdabb és savanyú. Hétfőn megyek hozzá megint (addigra lesz kész a keneteredményem), de addig nem tehetnék valamit? Mert viszketni egyáltalán nem viszket, szóval ... ha nem hüvelygomba akkor mi más lehet? és nincs valami jó praktikátok hogy mit tehetnék hogy elmúljon? (teafaolaj, natúr joghurt, grapefruitmag kivonat, stb)
2011. dec. 7. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Savanyú... ez elég rosszul hangzik. Esetleg kóstoltátok, hogy így kijelented?
2011. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van mododban keress fel egy kineziologust,mert ez a sok hüvely fertözesnek mas okai is lehetnek,lehetseges(a partner is kezeli magat?),de ennyi gyogyszer mellett ,ujra hüvelygomba?
2011. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz és kiderül.
2011. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam hétfőn megyek hozzá, csak gondoltam megkérdezem a ti véleményeteket is, hátha már veletek is fordult elő ilyesmi.
2011. dec. 7. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!