Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A douglasban mikor van folyadé...

A douglasban mikor van folyadék? Milyen esetben gyűlik oda?

Figyelt kérdés

7mm-es a nyálkahártyám, azt mondta az orvos, hogy késni fog a menzeszem, mert nagyok vékony..

a douglas-t nem tudom micsoda, előtte nem volt időm elolvasni, utána sem, ma 4 orvoshoz kellett rohannom, időre...

azt olvastam, ha megreped a tüsző, akkor lehet oda gyűl kevés folyadék, illetve méhenkívüli terhességnél fordul elő ez a folyadék.

kérlek googleból ne másoljátok ki, mert nem értem amit írnak :(


2011. dec. 7. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A douglas hasüreg legmélyebb pontja. Akármilyen gyulladásos folyamat van a hasüregben, oda gyűlik a trutyi.
2011. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En ugy olvastam, terhes/teherbe eso noknel nezik napmintnap(?)... Ketsegbe vagyok esve, mert a petefeszkemen, vagy vezeteken 20ft nagysagu vizlebeny van amiben valami elhelyezkedik, es mehenkivuli terhessegre gyanakszom... Ekkor szokott meg megtelni. Az orvosok nem tudtak megmondani, mi baj van..:/
2011. dec. 7. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább írd le a leletet, mert nem értem amit írsz. Mi az, hogy vízlebeny?
2011. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy holyag vizzel tele amiben lattak valamit
2011. dec. 7. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább a leletet írd le. Az nincs meg?
2011. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

uterus nagysága 34*40 mm. Nyh. vastagsága 7 mm.

J.ov:33:21 mm, norm szerk. B.ov:48*42 mm, benne egy szabálytalan 30*26 mm-es folyadék tart képlet, melyben solid rész látható. A douglasban minimális folyadék ábr.

2011. dec. 7. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem küldtek el laborba? Ha a doki méhen kívüli terhességet sejtene, akkor elküldött volna vérvizsgálatra. Ha gyulladásra gyanakodna, akkor szintén.

De mivel nem mondott semmit, feltehetőleg nincs baj.

Ha nem bízol az orvosban, akkor menj el máshoz.

Ha nagyon aggódsz a méhen kívüli miatt, akkor pedig csinálj egy tesztet.

2011. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az orvos csinalta az uh-t. Elkuldtek mashova, megirtak ezt, a doki ebbol semmibol nem jott ra, es azt mondta nem tudja miert nem jott meg es azt sem miert faj ennyire a petefeszkem... 5. Nogyogyasz ebben az sztk-ba aki ennyire "tulkepzett"... Most leutazom egy kisebb varosba, hatha ert is valaki a szakmajahoz!:)
2011. dec. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!