Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem értem hogy az suliba mért...

Nem értem hogy az suliba mért kap el a hányinger és a hasfájás. Itthon semmi bajom sincs. Anya már tiszta ideg hogy mindig hazajövök a suliból, de ha egyszer rosszul vagyok. Hiába eszek, iszok a suliba ugyan ugy rosszul vagyok. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 10:39
 1/6 bánomisén ***** válasza:
63%

Iskolaundoritisz.

Jól érzed magad a suliban? Van társaságod, barátaid ott? Tanáraiddal jól kijössz?

2011. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a stressztől van. Valaki bánt a suliban? Jobb lenne kibeszélni magadból valakivel a gondjaidat! Nincs egy megbízható barátod, vagy barátnőd?
2011. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolától vagy beteg, utálod, nem érzed jól ott magad, ezért begörcsölsz testileg is.

Vagy válts iskolát, és nem ártana beszélgetned erről valakivel.

Még az is lehet esetleg, hogy hideg van az iskolában, és ettől görcsölsz be.

2011. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tényleg iskolaundor...elsös koromban volt ez. minden reggel hànytam, aztàn elmúlt, de késöbb el is költöztünk
2011. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp lelki ok. milyen a sulidban?
2011. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát van sok barátom,barátnőm és senki se bánt.Énis arra gondolok hogy iskolaundorom van.Ma már annyira nem voltam rosszul csak az első két órába voltam rosszul de utána jobban lettem:)köszönöm a válaszokat!!
2011. dec. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!