Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni, ha rettentően...

Mit lehet tenni, ha rettentően fáj a hasam a menstruációnál? Volt, hogy el is ájultam már. A munkahelyen ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
van fájdalomcsillapítóm, pont erre, csak olyankor akkor hatásos, ha lefekszem, és nem is alig mozgok szinte semmit. Ha befejezem a sulit, ami mindjárt itt van, akkor munkába kell állnom. Mihez kezdjek, ha megjön, és olyannyira fáj. Mégsem ájuldozhatok a melón. Mit lehet itt tenni?
2011. dec. 10. 03:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is mindig fetrengtem két napig - aztán valaki tanácsolta, hogy kezdjek el futni. Amikor elmúlik, akkor kezdj el futni, fél órákat minden nap, akármilyen az idő, fuss 30 percet. Akkor is, amikor megjön, és elméletileg nagyon fáj. Az első hónapban nagyon nehéz volt rávennem magam a futásra, de rá kellett jönnöm, hogy már amikor megjött, sem fájt annyira, és másnap is simán fel tudtam kelni, szinte "elfelejtettem" hogy éppen most megvan és azelőtt 2 napig nem tudtam felkelni az ágyból. A futás valahogy eltüntette a fájdalmat - és más dolgokban is nagyon sokat segített. Próbáld ki, hidd el, segíteni fog.
2011. dec. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól hangzik a futás!

Én azt akartam javasolni, hogy menj el nőgyógyászhoz. Anno nekem is nagyon nagyon fájt egy hasi műtét után évekig. Már arra gyanakodtunk, hogy valami összenövés lett vagy ilyesmi.

Szerencsére nem volt összefüggésben a műtéttel.

Nekem fogamzásgátlót írt fel a doki és erős fájdalomcsillapítót. Kb 3-4 hónap után már kibírható volt.

2011. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ami egyedül segített az a kamillatea! Mikor megjön minden nap iszok egy csészével, és egyáltalán nem fáj a hasam! 5 hónapja jöttem rá erre, azóta semmi görcsölés nem volt (max. nagyon kicsi) pedig előtte fel sem bírtam állni a fájdalomtól.
2011. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!