Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok. Ti hogy vásároltok...

Lányok. Ti hogy vásároltok tampont, betétet?

Figyelt kérdés
Úgyértem egyedül/mással, milyen sűrűn, és hogy érzitek magatokat közbe(kellemetlenül/ gyorsan túl akartok rajta lenni/.. ) ??
2011. dec. 10. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Tampont havonta-kéthavonta veszek, attól függ, mennyit használok (kedvtől függ,hogy tampon vagy betét, bár itthonra inkább betét..). Betétet anyu vásárolja, azt én nem szoktam.

Vásárlás közben nem érzem magam kellemetlenül, hiszem miért is kellene? Azzal vásárolok, akivel épp a boltban vagyok,amikor eszembe jut, hogy venni kéne.

19/l

2011. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

A szokásos heti bevásárláshoz csapom hozzá, amikor lassan aktuális lesz és tudom, hogy fogytán van a készlet otthon.

Sosem csináltam belőle nagy ügyet. Pont annyira tartom cikinek, mint papírzsepit vagy WC papírt venni.

29/N

2011. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Általában egyedül, mikor intézem a DM-ben a bevásárlást egy hónapra a családnak, három dobozt szoktam venni, az kitart három hónapig. Nem zavar, mert mivel nő vagyok, ez természetes. Az első pár alkalom kellemetlen volt, de már megszoktam. :)

16/l

2011. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy miért tetted fel ezt a fura kérdést ...
2011. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Általában a DM-ben vásárolok ilyen dolgokat. És összerakom a zsepivel, a törlőkendővel a labelloval vagy ami épp kell :) (De van,h semmi nem kell rajta kívül) :) 33/N
2011. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem kellemetlen, hisz a nők nem néznek rám furcsán (ők maguk is használják), a férfiak sem (a feleségük/élettársuk/barátnőjük is használja), a pénztárost meg nem érdekli, mit vásárolok, beüti és kész :) régebben éreztem "cikinek", amikor még fiatal voltam és azt hittem, mindenki engem néz és hú de égő :D de ezt szerencsére kinövi az ember és már ugyanúgy teszem a kosaramba, mint egy liter tejet vagy egy doboz teát

kivel? mindegy, kivel vagyok, ha a szükség úgy hozza, megveszem bárkivel is, nem kellemetlen

26/N

2011. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Általában egyedül veszem, vagy a heti bevásárlással, vagy ha épp elfogyóban beugrok egy drogériába mikor utamba esik. Első alkalommal gáznak éreztem, de nem az, szerinted az eladót, vagy BÁRKIT az üzletben érdekel?:D

Már egyáltalán nem érzek semmit, olyan mintha zsepit vagy fogkrémet vennék.


20/N

2011. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Általában egyedül és egyszerre sokat szoktam venni, hogy mindig tutira legyen otthon, meg hogy ritkábban kelljen venni, plusz nagy tételben még olcsóbb is.

Amúgy nem érzem kényelmetlenül magam. Nem értem miért kéne.

2011. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez kellemetlen? Pont olyan, mintha kenyeret vennél.
2011. dec. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2011. dec. 11. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!