Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
15 és fél éves lány vagyok szexuális életet élek ha pisilek akkor nagyon fáj nem csípő érzés inkább nagyon fájó szeretkezés közben is fáj ha berakja a barátom . régen is volt ilyen de elmult másfél hónap alatt magától de most ujra ugyanaz jelentkezik. kb 3 hónapja esemény utáni tablettát vettem be onnanstól kezdődött minden .... nem tudom mi lehet a baj a párom meg azt hiszi hogy nem kívánom már meg nem szeretem . pedig neki is elmondtam ezt az egészet .
2011. dec. 11. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabletta következménye, kiszáradt a hüvely bemenete, és még a húgyutakra is átterjedt a kiszáradás. Menj orvoshoz, akkor felír olyan kenőcsöt, amitől elmúlik. Mivel vényköteles, muszáj elmenned.


Esemény utáni tablettát nem kellene szedned, mert brutálisan bele avatkozik a hormon háztartásodba.

2011. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2011. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fasza egy barátod lehet... Akkor is megdug, ha fáj neked...
2011. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!