Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azzal a kérdéssel fordulok...

Fehér kitti kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulok önhöz h a ball mellembe van egy csomo ojan bab szem nagyságnyi és nem fáj de mégis érzem hogy ot van mit tegyek? Félek elmenni vele orvoshozz kérem irjon

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 20:19
 1/5 anonim válasza:
szerintem pedig mindenképpen orvoshoz kell menni.nem hiszem hogy itt(hacsak nem egészségügyis valaki)akkor jó tanácsot tudna adni,vagy egyáltalán mit lehet erre mondani?egyébként nem értem mitől fél..nekem is volt hogy megtapogatta az orvos a mellemet.de járok méhnyakrák szűrésre is stb..nem ellenkeztem,mert inkább derüljön ki valami most,mint hogy meghaljak.de ugy látszik ez csak nekem egyértelmű..
2011. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kell menned orvoshoz. De ne egy embernek írj, hiszen többen is írunk ide, és nyugodtan tegeződhetsz!
2011. dec. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne uh-zni
2014. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De lehet magától elmúlik
2014. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!