Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valami komoly, vagy normáli...

Ez valami komoly, vagy normális? Mi folyik velem?

Figyelt kérdés

10 nap múlva kéne,hogy megjöjjön a menstruációm...

Már 2 napja barnás folyásom van nem viszket lent és semmi szaga nincsen...

Mellete nagyon nagyon fájnak a melleim...Hozzátesze utólag mikor megvolt akkor nem volt úgy meg mint eddig kevesebb vérzésem volt...Eddig arra gondoltam,hogy terhes vagyok,mert fájtak a melleim nagyon,és úgy is veszem észre hogy nőttek...Csináltam pár napja tesztet,de negatív lett!

Akkor úgy voltam vele,hogy nem vagyok az,de a mellem még a mai napig fáj feszülő érzést érzek,és ha leveszem a melltartót meghalok annyira fáj!:(

És ez a 2 napja barnás folyás lenne a kérdésem,mert olvastam hogy mensi után és előtte is szokott lenni,de én pont a közepén vagyok mivel 2 hete múlt el kb és kb 2 hét mire meg kéne jönnie megint...Ez akkor mi???Csütörtökre már kértem időpontot nőgyógyásztól,de megkérdezlek addig titeket hátha megtudtok nyugtatni,hogy semmi komoly..:)

Előre is köszönöm a választ!!!


2011. dec. 12. 03:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Hozzátenném,néha szúró érzést érzek,sőt valamikor nagyon benyilal,és néha görcsöl is a hasam mintha meg akarna jönni...Na most ha terhes lennék akkor az utólsó mensim,hogy lehetet meg,és a teszt pár napja miért volt negativ??

Hozzáteszem,csak a mellem fáj,és nőt is,enni eszek mint mindig kivánom a kaját egy picivel jobban,de semmi rosszullét nincs!

2011. dec. 12. 04:21
 2/4 anonim ***** válasza:
A tesztek nem 100 %-osak. Nem árt ha csinálsz még egy tesztet.
2011. dec. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel elkezdtem vérezni! És görcseim vannak....De viszont 10 múlva kéne,hogy megjöjjön!!!Mi lehet ez?
2011. dec. 12. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Hormonzavar
2017. nov. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!