Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normálisnak mondható vagy...

Normálisnak mondható vagy menjek vele minél hamarabb dokihoz? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

8 hónapja szültem,és azonnal vissza ált a ciklusom a megszokotthoz.Viszont 3 hónapja a ciklusaim nem 28 naposak,mint eddig egész életemben,hanem 32,34,36 naposak.hosszabbak is lettek,most már nem 5,hanem 8 napig tartanak a vérzések.Plusz tegnap pecsételtem is,(enyhe görcsökkel)pedig most vagyok a ciklusom közepén.(ilyet még soha nem tapasztaltam,még amikor babás lettem akkor sem.)Szóval szerintetek rendeződik magától,vagy inkább menjek dokihoz.?Bár attól félek hogy úgy is csak annyit fog mondani,hogy mivel még szoptatok,így ez természetes.

előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 12. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

És miért félsz attól, hogy azt mondják, minden rendben? :)) Más ennek örülne.

Egyébként tényleg valószínű, hogy a szoptatás miatt van.

2011. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem attól félek!:))Nagyon is örülnék neki...Csak a pici lányommal nagyon macerás lenne dokihoz menni.Már megnéztem hogy rendel a doki a hónapban,de a férjem pont úgy dolgozik ahogy a doki is.:(Így az egyetlen megoldás az lenne,ha vinném magammal a kislányt is.Az meg nem annyira jó.Tényleg nincs senki akire hagyhatnám.Max január közepén lenne időpont amikor a férjem itthon tudna maradni a picivel.Szóval ezért macera az egész...
2011. dec. 12. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég gyakori, hogy vkinek szülés után megváltozik a ciklusa. Olyanról sem egyszer hallottam már, hogy szülés előtt vi meg sem érezte a peteérést, szülés után meg pecsételt is olyankor.

Szerintem menj el dokihoz, biztos ami biztos, de szerintem nem kell aggódnod.

2011. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én segítek neked elmenni dokihoz. Pesti vagyok. 19/L
2011. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na felhívtam a dokimat,és azt mondta,várjunk meg még egy ciklust,és utána menjek.Úgyhogy ez Január lesz...:)Akkor meg már a férjem is tud kivenni szabit!:)Kényelmesebb így...

Kedves utolsó!Köszönöm a felajánlást,de így neked nem kell fáradnod!De azért nagyon köszi a felajánlást!

2011. dec. 12. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb, hogy elmész vele az orvoshoz, egyébként nálam ugyanez a helyzet, csak az én lányom 11 hónapos lassan. Nálam a szoptatás okozza, azt mondta a doki. De persze előtte kizárta a többi lehetőséget.
2011. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!