Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 13éves lány vagyok. Még...

Bubii98 kérdése:

Egy 13éves lány vagyok. Még nem volt menstruációm. De szeretném, ha megjönne. Nem Ismertek valami jó trükköt hogy hamarabb megjöjjön?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 19:18
 1/8 anonim válasza:
100%
Ezt nem lehet megtrükközni. Majd megjön, ha itt az ideje, ne aggódj, nem maradsz le semmiről. Addig örülj, amíg nem jön meg. Hidd el, nem éppen egy élvezetes dolog...
2011. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy gyógyszert, de ezt csak pszichiáter írja elő. Látogasd meg!
2011. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

13 éves vagy. Még bőven van időd hogy megjöjjön. De ha szabad kérdezni, miért szeretnél már menstruálnálni? Mi annak idején nem vártuk. Pedig nem vagyok egy őskövület, csak 21.

Amúgy nincs ilyen praktika.

2011. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Várnod kell türelmesen, de ha 16 éves korodig nem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menned.
2011. nov. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erre nincs trükk. Ezek szerint egy picit későn érő vagy. És? Emiatt nem hiszem, hogy bárki is piszkálna.
2011. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is vártam, de amikor megjött akkor rájöttem hogy nem valami mókás. Megjön majd neked is! :)
2011. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit csinálni,hogy hamarabb megjöjjön.majd eljön az ideje,addig jó még nincs meg(17-18 éves korig),mert csak küszködni fogsz vele.
2011. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 T. Viki válasza:
Én is 13 éves vagyok. Nekem sincs még meg, de van fehérfolyás, ez normális? De 2 napja nagyon görcsöl a hasam, ez annak a jele hogy meg fog jönni? (Engem piszkálnak hogy még nekem nincs meg.)
2016. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!