Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvosom szabadságon van,...

Orvosom szabadságon van, szerintem hüvelygomba. Canesten használ?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom szabadságon van, csak jövő szerdára tudna elvállalni. Szerintem gombám lehet, mert viszketek, és erősödött a folyásom is. Minimális kellemetlen szaga van. SZTK-ba azért nem akarok menni, mert másfél éve úgy elhajtott az orvos, hogy bőgve jöttem ki, és most is csak az rendel. Másfél hét pedig nagyon hosszú. Merjek venni canestent?
2011. dec. 12. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem tudsz elmenni orvoshoz, addig próbáld ki a Pevaryl G hüvelykúpot.

Nekem ez az egyetlen olyan hüvelykúp (recept nélküli), ami megszünteti ha gombás fertőzésem van.

3 kúp van a dobozban, és ez a 3 kezelési nap alatt enyhülnie-ill. múlnia kell a panaszaidnak. Ha viszont nem javul, akkor mindenképpen orvosi diagnózis kell!

2011. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szerinted hüvelygomba, nem biztos, hogy tényleg az. Ehhez teljesen biztos diagnózis kell, amit csak orvos mondhat. Menj másikhoz!
2011. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hello,

nézd, én sok mindent olvastam, használtam, stb...a canestenre egyszer maga a doki mondta azt, hogy kuka és messziről kerüljem el.

Van a mindennőnek oldalon (de gyógyszertárban is ) intim segítség, nekem az használt. Intim hab ez, ami szinte pár órán belül megszünteti a viszketést. Engem mondjuk rendbe hozott, de ha nem jönnél helyre még mindig ott a doki.

Féláron van, ha csomagban veszed.

Írj nyugodtan ha lenne kérdés:)

2011. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!