Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4-ik hete menstruálok, vagyis...

4-ik hete menstruálok, vagyis ebből egy hét volt igazi mint előtte, aztán pecsételés pár nap,2-3 nap újra bő vérzés, azóta pecsételés. Lehet hormonális zavar, vagy egyébről van szó?

Figyelt kérdés

A doki csak holnapután mond eredményt, addig érzem, hogy egyre inkább erőt vesz rajtam a félelem.

Szeretnénk még egy gyereket, de most már úgy érzem mintha ez a probléma megoldhatatlan lenne. Egyre jobban beijedek.


Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2011. dec. 12. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre sajnos nem lehet semmi konkrétumot írni, mert nőgyógyászati és hormonális okai is lehetnek, így ezzel meg nem lettél okosabb. Tudom, hogy nehéz, de várd ki azt a pár napot, a hormonális zavarok legtöbbje pedig nagyon jól kezelhető, így semmi sincs veszve.
2011. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod, az a fura, hogy a doki megnézett és nem mondott semmit, csak annyit, hogy majd pár nap múlva lesz eredmény. De azt sem tudom mire, hirtelen nem is kérdeztem semmit, nem is tudtam akkor mit is szeretnék kérdezni, azóta cikáznak a gondoltaok a fejemben. Remélem nincs komoly bajom...
2011. dec. 12. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nem vagy egyedül.Én több mint 1 hete "vérzek" vagyis pecsételő vérzésem van néha egy kis barna folyás. Menstruáció biztos hogy nem mert az 6 napig szokott tartani,sőt nem is szoktam se előtte se utána barnázni.Elég sok szörnyű dolgot olvastam a neten,méh polip,rák meg ilyenek nagyon félek belém rakták az ideget,a ma úgy döntöttem muszáj elmennem orvoshoz akár mi is lesz.nem szeretném az ünnepeket a kórházba tölteni .Hozzá teszem be vagyok szarva mint az állat =/ nemtudom hogy mi lehet a háttérbe . Ha terhes vagyok akkor meg remélem hogy nincs semmi bajunk = / nem szedek foggátlót.Te még vérzel ?
2011. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem is ilyen problémám van,mit mondott az orvos Nektek?Nekem 13.napja van a pecsételés,rózsaszines folyás,a doki szerint hormonális.Irt fel exacylt,de nem akar múlni:-(
2011. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én voltam dokinál megvizsgált és azt mondta hogy erre nem ad hormon tablettát ,hozzá teszem én sem akartam volna szedni,hisz babát szeretnénk .így Magne B6-ot meg C vitamint javasolt na meg sok pihenést. És lekopogom hogy nem vérzek,nem barnázok csak egyszer amikor a párommal szexeltünk utánna de az sem volt sok.és azóta sincs.Te nagyon vérzel?

2011. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

13:15

Nekem is Exacylt írt fel az orvos de nem igazán vált be a mellékhtások miatt. Csak januárra kaptam időpontot de a laborjaim már megvannak, de nekem nem is lettek jók a hormonjaim...:/

2011. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi,nem vérzek nagyon,csak mindig van valami a wc papiron,illetve a tisztasági betéten.A rendes mensim igy jött meg,és nem múlik el.2 napja szedem a bogyót,de még van :-(Aki az exacylt szedte,megkérdezhetem milyen mellékhatásai voltak Neked?Nekem elvileg vasárnapig kell szednem még.Kellemes ünnepeket kivánok!
2011. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem hasmenésem volt tőle, de azonnal... Mondjuk én oldatot kaptam de a ricinus olaj semmi ahhoz képest amit az művelt velem, ha 2 napig nem lett bajod tőle, szerintem már nem is lesz neked.
2011. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi,felhivtam az orvost,mert hogy nem múlik ,sőt picit több vérzés van,azt mondta nem baj,megjött a havim,rendesen.Legalább megnyugodtam,nem igy megyek neki az ünnepnek:-)
2011. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok ! Én 12.napja menstruálok,ebből 4 nap volt normális a többi pecsételős.Spirálom van lehet ez a baj?Októberben voltam cytológián minden rendben volt.Lehet lelki próbléma a háttér?Mostanság elég sok az idegeskedni való?
2013. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!