Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » érdemes elmenni nőgyógyászhoz...

érdemes elmenni nőgyógyászhoz ha erősen menstruálok?

Figyelt kérdés

nagyon kemény, tojás nagyságú cisztám volt múlthéten, azóta az elkezdett apadni, és most megjött a menzeszem. Az orvos nem tud (illetve tudna) megvizsgálni, hisz folyik belőlem a vér, szószerint... maximum hasit csinálna, de azon a cisztáim valamiért soha nem látszódtak, maximum akko, ha 9,5 centisről beszélünk. Kért egy vérvizsgálatot, azért kéne csak mennem, az a ciszta miatt volna, de hát eltünt (gondolom a menstruációval távozik/ott).

oda-vissza nekem 110 km-er az orvos: ingyenes, és a legjobb doki akit találtam ingyen.

Szerintetek elmenjek? ...

Nem félek tőle, hetente, sőt volt hogy naponta kellett mennem vizsgálatokra, szóval nekem ez már semmiség, csak utiköltség, a fél napom elmegy ezzel, és lehet, hogy annyit mond, hogy minek mentem fel így?


2011. dec. 15. 13:08
 1/8 A kérdező kommentje:
és, ha jól tudom, csak rendellenes vérzéskor vizsgál, tehát 2-3 hete tartó menstruációnál.
2011. dec. 15. 13:12
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

egy vérvizsgálatot elvégeznek úgy, hogy menstruálsz nem?

amúgy meg felhívhatnád az orvosod és kérdezd meg tőle.

2011. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem értem a kérdésed, ne haragudj. a vérvételnek mi köze a menstruációhoz? illetve a vérvétel nem tegnap, és ma volt, amikor megjött.
2011. dec. 15. 13:37
 4/8 A kérdező kommentje:
kért egy vérviszgálatot és csak ezért megyek, hogy megmutassam neki. ennyi az egész igazából.
2011. dec. 15. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akar múlni, akkor érdemes, mert tud adni gyógyszert, ami elmulasztja a vérzést.
2011. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nekem rendesen megjött a menstruációm, 1,5 napja menstruálok . a kérdésemben nincs szó arról, hogy 2-3 hete tart, ezt csak írtam, hogy súlyos esetben vizsgál meg, ha rendszertelen a vérzés, de nem írtam magamról ilyet.

én cisztáról írtam, és a többi is benne van a leírásban ami rám vonatkozik. telszámát nem tudom, csak sztksat, de az 15-től van, és nekem a lefelé út 2 óra, és 16-ra van időpontom...

2011. dec. 15. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
ha más nem, új időpontot kell kérned, és ha nem telefonon akarod ezt intézni, akkor is menned kell.
2011. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon erős akkor kérhetsz arra vonatkozóan sürgösségi beutalót nőgyógyászatra ahol eldöntik, hogy tudnak-e fogadni vagy magánorvos. Én mindenképp elmennék a helyedben, ami azt illeti egyszer előfordult ilyen velem, meg is tettem. Nem örültek nekem, de nem érdekelt, mert baromira megijedtem...

Azt tanácsolta, hogy pihenjek sokat, szedjek napi 1000mg C-vitamint mert van egy kis vérzéscsillapító hatása és írt fel gyógyszert rá.

2011. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!