Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan használjam a hüvelytabl...

Hogyan használjam a hüvelytablettát, ha szűz vagyok, és nem tudom "beljebb tolni"?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam, de éppen csak sikerült beraknom, nem mertem nagyon erőltetni, mert fájt. Ráadásul eddig csak kellemetlen szag volt egy ideje, azért kezdtem el, viszont mára már folyás is volt. Még csak egyszer használtam. Hogyan helyezzem fel mélyebbre és miért lett új tünet?
2011. dec. 16. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell tovább erőltetni jó helyen van ott, ahol még nem okoz kellemetlenséget. Azt viszont tudnod kell, nem tud 100%-osan felszívódni, mintha ott sem lett volna. Természetes, hogy a "felesleg" távozik, ettől még kifejti a kívánt hatást. Lehetőleg olyankor használd, amikor rá tudsz szánni egy kis időt, hogy fekve maradj vele. A felhelyezés is könnyebb, ha hátonfekve, kicsit felhúzott térddel próbálod.
2011. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legközelebb az orvosnak mondd, hogy ne hüvelytablettát írjon fel, hanem szájon átit, mert gondjaid voltak a felhelyezéssel, mivel szűz vagy.

Nekem is először hüvelytablettát akart felírni, de nekem gondjaim voltak a tamponnal, így inkább felírta a lenyelhető verziót.

2011. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!