Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen módszerek vannak a...

Milyen módszerek vannak a hüvelygomba ellen ha még szűz vagyok és nem használhatok hüvelytablettát, és hüvelykúpot?

Figyelt kérdés
A gógyszeres ,és krémes kezelés nem segített
2008. jún. 26. 14:00
 1/8 anonim válasza:

Ha nem használhatsz, akkor mindenképpen a nőgyógyászt javaslom. Ő ad olyan antibiotikumot ami megszűnteti a fertőzést.

Nekem a canesten kombi segített.

2008. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam, ő felírt egy gógyszert, és mellé Pimafucort krémet. Az a baj, hogy nekem több felfázásom is volt, lehet hogy azokból jött össze. A Canesten kombiban is hüvelytabletta van?
2008. jún. 26. 16:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a gyógyszert 3x kellett szedni 3 nap majd egy hét után illetve a krémet 3 hétig de nem segített. A menzesz pedig 3 napig tart és sötébarna folyás van utána. Majd pár nappal később visszaáll a hüvelygombás válladék:( Már nem tudom mit csináljak, hogy megszabaduljak ezektől a problémáktól, köszönök minden választ ,segítséget.
2008. jún. 26. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Miert nem hasznalhatsz hulyevtablettat es kupot?
2008. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom aki még szűz, nem használhat.
2008. jún. 30. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig de, ha felfer, es miert ne ferne..
2008. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is használtam hüvelykupot,és elég nagy volt,és szűz vagyok.Ha használsz tampont,akkor az is felfér simán,de szerintem egyébként is
2008. aug. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 13 éves vagyok még nem jött meg de hüvelygombát azt persze sikerült elkapnom. És természetesen szűz vagyok és mégsem volt gondom a hüvelytabletta felhelyezésével. A gyógyszertárba azt mondták én még ne használjak tablettát vagy kúpot de a nőgyógyász azt mondta,h nyugodtan. És én inkább az orvosnak hiszek,nem azoknak a vén tyúkoknak a gyógyszertárban.
2010. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!