Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzésem volt nem...

Hüvelyi fertőzésem volt nem régiben, szedtem rá gyógyszert, el is múlt, csak a folyás nem . Mit tehetnék ellene, folytassam a gyógyszer szedését?

Figyelt kérdés

A fertőzés tünetei mint a duzzadás,égető,viszkető érzés elmúlt,már nem is érzek semmit,csak a folyásom nem változott,az állaga "túrós" szerű maradt (remélem érthetően fogalmazok:)),lehet,hogy még nem múlt el teljesen és várnom kéne rá pár napot? Pénteken szedtem be rá az utolsó gyógyszert... Segítsetek légyszi!:) köszönöm:)

L/18


2009. máj. 18. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A túrós jellegű folyás úgy tudom, gombás eredetű. Ezek szerint még mindig nem múlt el a fertőzésed. Ha vársz még pár napot, az csak ronthat a helyzeten, terjedhet a gomba.

Hívd fel az orvosodat, kérj tőle tanácsot, de szerintem semmiképpen se húzd a dolgot!

2009. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!