Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barnás folyás gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barnás folyás gyógyszer szedése közben?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az első levél gyógyszert és végig barnás folyásom volt,normális ez?A mellékhatásba van olyan hogy folyás,de hogy végig az nincs benne....A 7 napos szünetbe megjött,holnap fogom újra kezdeni a következő levéle.Amúgy ezen kívül semmi más mellékhatásom nem volt.Régen szedtem ezt a gyógyszert csak aztán szünetet tartottam és most újra kezdtem de régebben nem volt ez a mellékhatás.Normális ez?

Csak normális válaszokat kérek!

Előre is köszönöm!


2011. aug. 7. 12:51
 1/6 someone... válasza:
Véletlenül nem hashajtót vettél be?
2011. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
normális válaszokat szeretnék és nem vagyok kíváncsi az ilyen bunkó meggyezésekre.......vegyél be ha annyira szeretnél....
2011. aug. 7. 13:18
 3/6 anonim válasza:
Vagy véletlenül nem szarás közben vetted be a gyógyszert
2011. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
takarodjál már az anyádba vissza a hülye válaszokkal!!!!!!!szánalmas barom vagy!!!
2011. aug. 7. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
normális igen, szokja a szervezeted a bogyót:) nekem is így volt, a 2. levél alatt már nem pecsételtem.
2011. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális válaszodat!:) akkor megnyugodtam :)
2011. aug. 8. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!