Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után gombaszerű...

Menstruáció után gombaszerű tünetem van mindig. Több orvosnál is jártam, azt mondták nem gomba, majd elmúlik. Egy-két hét múlva igen, de 2 hét és kezdődik minden elölről. Mitől lehet ez? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz!
2011. dec. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj az orvosokkal (tiszelet a kivételnek), hogy nem vizsgálják ki alaposan az embert. Rengeteg orvosnál jártam, nekem is hasonló gombaszerű tüneteim voltak, és folyton gyógyszert, meg kúpokat írtak fel, amik nem használtak, vagy csak rövid ideig. Aztán kiderült, miután mintát vettek, és bevizsgálták laborban, hogy bakteriális problémáim is vannak, és hogy az egyik orvos félre is kezelt. De akkor sem tenyésztették ki rendesen, hogy milyen baktérium, gomba okozza a tüneteket, csupán annyit, hogy baktérium, gomba, de ezekből többféle van, és a kitenyésztésnek megfelelően lehet kezelni. Csak sajnos eddig nem találtam olyan orvost, aki rendesen kivizsgálna, mert vagy rámondanak valamit, vagy felírnak megint hüvelykúpot, ami nem is használ, pedig rengeteg orvosnál jártam már.Mindenesetre azt tudom tanácsolni, ha ismersz jó orvost, akkor menj el hozzá, ha nem akkor pedig próbáld ki a rózsamézet, gyógyszertárban vény nélkül kapható párszáz forintért, napi 3-szor használd, kívül is, meg juttas fel belőle a hüvelybe is, de fekve csináld hogy ne folyjon ki, tartsd benn egy kis ideig, hogy hatni tudjon. Csípni fog, de normális ebben az esetben, szóval ne aggódj. :) Nekem a bakteriális problémáim miatt nem segített, de gombára nagyon jó. Próbáld ki, remélem tudtam segíteni. :)
2011. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!