Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció helyett most...

Menstruáció helyett most fehéres tejszerű folyásom van (nem darabos, nem gomba) Ma voltam túl a 28. napon. Még soha nem történt velem ilyen. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig 26 napra jön meg és előtte, már szokott lenni barnázás, de most ez is teljesen ki maradt.Nagyon stresszes volt ez a hónapom, lehet, hogy ez miatt maradt ki?
2009. ápr. 15. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát vagy késik a mensid, vagy terhes vagy! Tesztelj! :-)
2009. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Megértem az aggodalmadat! Ez a jelenség teljesen természetes, ha kicsit késik a menstruációd. Vannak olyan nők is akiknél ez napi rendszerességgel előfordul (persze nem nagy mennyiségben) mivel a hüvely és a nemi szervek területén is találhatók mirigyek, melyek váladékot termelnek, mely élettani folyamatnak tekinthető. Ezt a fehér folyást okozhatja a hormonháztartás kicsi zavara, melyet eredményezhet a stresszes túlhajszolt életmód is. Amennyiben ez a folyás nem okoz különösebb panaszt, gondolok itt arra, hogy nem bűzös, nem okoz az érintett területen viszkető-égető érzést (gomba), nem tartom szükségesnek azt, hogy aggódj, vagy orvoshoz fordulj. Tisztasági betét használatát, valamint a napi többszöri mosakodást ajánlom. Amennyiben viszont ez a folyás huzamosabb ideig fenn áll és panaszt okoz, valamint a menstruációd sem jelentkezik, ajánlatos felkeresni egy számodra megbízható szakembert (nőgyógyászt).

2009. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Max. annyi az észrevételem, hogy sokszor van vizelési ingerem, néha úgy érzem alig érek a wc-re.
2009. ápr. 15. 21:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre ajánlom, hogy csinálj egy terhességi tesztet! Ha terhes vagy ezek a tesztek csaknem 100 %-ig igazat mondanak. Reggeli vizeletből csináld, mert abban van a legtöbb HCG (terhességi hormon).

A gyakori vizelési ingert okozhatja felfázás is, vagy húgyúti fertőzés is, de véleményem szerint az több tünettel párosulna.

A meleg vizes ülőfürdőt nem ajánlom.

2009. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ugyan ezzel a problémával küzdök. Babában reménykedünk. Teszteltél ma reggel? Én még nem mertem.
2009. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még nem mertem, talán hétvégére erőt gyűjtök. Sajna 2 hónapja volt egy vetélés, ezért sem merek. De jó lenne, ha babás lennék.
2009. ápr. 16. 11:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. :(

Szorítok neked nagyon-nagyon, hogy babó legyen és minden rendben menjen tovább!!!!!!!!!

Én nem bírom tovább, holnap reggel tesztelek.

2009. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szorítok és jelezzél mindenképpen, hogy mi újság!!!!!
2009. ápr. 16. 14:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalban teszteltünk és ........ ????? :)


POZITÍV lett!! :)

Igaz, halványocska a második csík, de ott van! Ma este elmegyek dokihoz.


Veled mi újság? Nekem a folyásom ugyan úgy továbbra is megvan és a mennyisége csak nő és nő, már éjszaka is folyik.

Valahol éreztem, hogy most talán sikerülhet, mert minden olyan más volt a ciklusom során mint szokott és ez a folyás is....


Most te jössz! Drukkolok nagyon-nagyon!!!!!!!!!!!! Feltétlenül írd meg az eredményt!!!

2009. ápr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gratula, nagyon-nagyon örülök. Én még várok pár napot! Nekem is folyik, éjjel is arra ébredtem, mitől van ez kérdezd meg a dokit. Ha nem gond. Feltétlenül jelzek majd, hogy mi van veled. OK! Tartsuk a kapcsolatot és beszéljük meg az észrevételeinket.
2009. ápr. 17. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!