Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy minden év...

Létezik, hogy minden év ugyanazon hónapjában kimaradjon a menstruációm? Járt már valaki így? Kort is írjatok, kérlek! 17/l

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes... Mióta van ez így? Nem lehet, hogy idegi alapon van? Mármint, hogy abban a bizonyos hónapban már pszihésen félsz, hogy kimarad.
2011. dec. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 éve. nemtudom :/ :)
2011. dec. 19. 17:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden októberben és áprilisban csúszik. 26 vagyok, sok éve így megy. Én arra fogom, hogy ilyenkor átállok nyári meg téli üzemre. Egészséges vagyok, így más okot nem tudok rá.
2011. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
iigen? :) kimarad 1hó, vagy csak csúszik neked?
2011. dec. 20. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát régebben kimaradt, mostmár olyan 3 hetet csúszik ilyenkor
2011. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
"dejóóó" :) nekem is 3hetes csúszás... majdnem 1hós. szóval akkor lehet nincs emögött semmi.. :)
2011. dec. 20. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit írsz...viszont megosztok valamit veled. Nem tudom, van e köze hozzá, de nekem is és a barátnőmnek is minden év áprilisában csúszik a menstruációnk. Az egyetlen dolog, amire gondolunk, az az óraátállítás.Vagy az új időszámítás is közrejátszhat, mert nekem szokott(nem sokat, 1-2 napot) 4 havonta, mikor új időszámításba lépünk. Vagy a fene tudja...
2011. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ez tényleg érdekes.. hát nekem minden decemberében 3hetet csúszik... és abban az évben minden hónapban onnantól akkor jön meg mint januárban. :/ :))
2011. dec. 21. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem ebben semmi kóros nincs, nagyon sok minden befolyásolja a ciklust, sőt, az is lehet, hogy véletlenek összjátéka:)de ha doki közelében jársz, azért említsd meg!
2011. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben, persze mindenképp :) és köszönöm szépen a kommenteket :)
2011. dec. 22. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!