Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan tabletta, hogy...

Van olyan tabletta, hogy kimaradjon a menstruaciom?

Figyelt kérdés
azt szeretnem megtudni h van-e olyan tabletta h kimaradjon a menzim.....mert kirandulas lenne.......es pont akkor kene megjojjon.....
2009. júl. 15. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
csak eltolni lehet, ha szedsz fogamzásgátlót...de ez sem ajánlott, ha jól tudom, egy évben egyszer szabad...nem szabad felborítani azt, amit a természet olyannak alkotott, amilyen.
2009. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A mensit C vitaminnal is lehet késleltetni:) Sőt ha mensizés alatt C vitamin-t szedsz, akkor nem lesz olyan erős a vérzésed:)
2009. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Citromlé, de nem mindig működik. Na meg meginni se piskóta :D
2009. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kosziiiiii .....es a fogamzasgatlobol ha vennek akkor eltolnam????
2009. júl. 15. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Először is ezt nőgyógyász írja fell és ő adagolja. Menj el nődokihoz ha annyira elakarod tolni. Amúgy én is a citromlevet hallottam barátnőmtől, hát nem tudom én még nem próbáltam és egyelőre nekem nincs okom rá, hogy eltoljam a menstruációt.
2009. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak úgy a nőgyógyász nem fogja felírni neked, mert el akarod tolni a mensid...mennyi idős vagy?
2009. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
17 ........:d
2009. júl. 15. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
21:50-es vok megint. Minek akarod 17 évesen kitolni? 16/L
2009. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amúgy, hova mész kirándulni nyáron?! vagy táborba?! és miért a szüzesség témában ?:D ott lesz a "nagy esemény" ?:) amúgy, a fogamzásgátló felírása előtt ha normális orvoshoz kerülsz, elküld vérvételre, tehát nem egyik napról a másikra kapod a gyógyszert...meg csak arra nem fogja felírni, mert el akarod tolni, meg se próbáld ezért felkeresni, mert felesleges.
2009. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen gyógyszer, kevés hormontartalma van, nőgyógyász írja fel. Nagyjából a menszesz előtt 1-2 héttel kell elkezdeni szedni (a nőgyógyász megmondja pontosan) és minden nap 1 szemet kell bevenni belőle. Ha már nem akarod késleltetni, akkor az utolsó szem bevétele után 1 hétre kell megjönnie.

Nekem egyszer volt rá szükségem, egy verseny miatt. Minden úgy volt ahogy a nőgyógyász mondta, az utolsó szem bevétele után pontosan 7 napra jött meg. Nem zavarta összes a ciklusom, minden rendben volt. Menj el dokihoz!

2009. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!