Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactofeel gél 7 napos alkalmaz...

Lactofeel gél 7 napos alkalmazása közben lehet e szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont azt használom! :) Ezt kaptam addig, amíg megjön az eredmény, hogy tényleg hüvelygombám van-e. A doki szerint lehet élni szexuális életet, én rákérdeztem. De inkább nem teszem, mert ha tényleg gomba és szexelünk, akkor visszafertőzhet.Inkább megvárom a kenet eredményét és a gyógyulást.

Egy kis off: Elkezdted már használni? Engem csíp, amikor kifolyik (hüvelybenet meg húgycső). Téged nem?

2011. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEM LEHET SEXELNI!!!
2011. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaja a hüvelybemenetnél eléggé:(
2011. dec. 21. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hát akkor "megnyugodtam".
2011. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem hiszem hogy túl jó ötlet, nem csak azért mert visszafertőzhet (mert ez talán az óvszerrel kiküszöbölhető), hanem szerintem fájna is, és ha felsérül, vagy kidörzsölődik (szerintem) tovább is terjedhet. Ha esetleg az előjáték során orlis szexre is kerülne sor... a gombás fertőzés megtelepedhet a garatban ami folytonos visszafertőzést eredményezhet.


Egy hét nem a világ :) ki lehet bírni szerintem...

L/20

2012. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezt egy orvos írta!Tudom,hogy már rég fel lett téve a kérdés,de azért ha valaki rákeresne,hátha segít neki :)


lactofeel 2011. december 20. 13:59 #70886


Kedves Doktor Úr!

Az lenne a kérdésem hogy Lactofeel gél 7 napos használata alatt, lehet e nemi életet élni?


köszönettel Gabriella


Lehet kedves Gabriella. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc

2013. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!