Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet kellemetlen szagú...

Mitől lehet kellemetlen szagú a hüvely?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs hüvelygombám,mert folyásom sincs, és nem is viszket, meg nem is ég...de most vettem észre, hogy elég kellemetlen szag jön onnan lentről...a menzeszem most van múlóban,soha sincs nagyon sok, ezért van, hogy szexelünk akkor is,ha megvan...most is voltunk együtt, péntek óta szinte minden nap...eddig sose volt semmi,ha menzesz alatt volt aktus, lehet,hogy most jobban bejutottak a kórokozók, és összeszedtem vmi gombát?
2009. máj. 19. 13:09
 1/7 anonim válasza:
80%

Szerintem mindenképp menj el dokihoz.

A sexnek ehhez semmi köze sincs szerintem, nem azért van.


Egy ismerősömnek volt ilyen problémája és kiderült, hogy bent maradt egy kis darab tampon... :(


Ha esetleg nem múlik és egyéb tünetek is jelentkeznek pl, amiket írtál, akkor szerintrm mutasd meg egy dokinak. Úgy se árt rendszeresen nődokihoz járni, egyúttal azt is le tudod és megnyugszol.

2009. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mivel nincs nagyon sok vérzésem, van hogy első két nap használok tampont csak...most pl csak vagy 2t használtam, elég volt a papírzsepi...uh nem hiszem, hogy tampon darab maradt fent...de olvastam hogy a natúr joghurt is jó a gombára, úgyhogy lehet,hogy kipróbálom, hátha segít, ha mégis az a baj...mert nem akarok egyből canestent venni, azt mondják,hogyha minden pici alkalommal azt használjuk,ellenálló lesz a szervezetünk,és amikor igazán kellesz,nem fog hatni...azért köszi!
2009. máj. 19. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Az tejmaradványoktól, mert nem takarítod. Ha takarítod,

akkor fertőtlenítővel+illatosítóval. Jobb?

2009. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gombás fertőzésed lehet. Az viszketéssel jár és kellemetlen égő érzéssel. Inkább valamilyen gyulladás lehet, mindenképp menj el orvoshoz. Ha bakteriális jellegű akkor felesleges is kenned Canestennel.Én nem kisérleteznék semmivel, mert lehet, hogy javulna a helyzet, de az okot nem szüntetnéd meg vele!
2009. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez van nem viszket meg semmi de nagyon büdös már emberek közé sem megyek mert rosszul vagyok a szagomtól :S

ma határoztam el h veszek hüvelygomba elleni kúpot de akkor még sem teszem ezt...de nem viszket semmi piros folt sincs csak annyira de annyira kellemetlen szag árad oda lent hogy szavakba se tudom önteni :S nőgyógyászhoz + nem tudok eljutni =/

2011. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez segíthet: [link]
2015. márc. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia,

Nekem volt ilyen, ez nem gomba.

Bakteriális fertőzés. Klion kúpot és gyógyszert kaptam rá, attól elmúlt.Magától nem fog.

Mindenképp orvoshoz kell menni, joghurttól nem múlik el.

2015. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!