Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a mellbimbóm?...

Miért fáj a mellbimbóm? Mintha kicsit meg is lennének duzzadva és érintésre fáj!

Figyelt kérdés

Lehet a melltartó kidörzsölte? Mert most kezdtem el hordani két hete. 14/L

(Jah nem, nem a mensi maitt, vagyis szerintem nem mert már lassan két éve h megvan és eddig nem volt ilyen.. na meg most múlt el nemrég)


2009. máj. 19. 13:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah és terhes sem vok mert nem voltam még fiuval!
2009. máj. 19. 13:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hormonális eredetű a probléma. Ha továbbra is fáj, menj el az orvoshoz, mondd el neki, és akkor majd kiír hormonvizsgálatra. Persze, ha jó a feltételezésem. De az is lehet egyszerűen, hogy kamasz vagy és nőnek a melleid (végülis ennek igazán köze van a hormonokhoz). Szóval lehet, hogy csak ilyen egyszerű a magyarázat, de azért kérdezd majd meg mindenféleképpen anyukádat, hogy ő mit gondol erről!
2009. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!