Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 31. napomon, és...

Ma vagyok a 31. napomon, és clostit szedtem. A cicijeim már nagyon fájnak, a mellbimbóm érintésre is. A hasam megjövösen fáj. Sikerülhetett a baba?

Figyelt kérdés
Mikor azt hiszem hogy na most jött meg, csak sok fehér testápolós izé van a wc papíron. A clostival (2*1 szem) mennyi a max ciklusnap? És mikor teszteljek? Van egyátalán értelme?
2008. dec. 26. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
tesztelni mindig érdemes akár ma is megcsinálhatod!
2008. dec. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak holnap tudok tesztet venni. De úgy érzem meg fog jönni. :( És nem tudom hogy pontosan mikorra teszi a closti a menzi napját. Lehet csak holnapra.
2008. dec. 26. 09:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Most reggel ahogy megittam a kávémat és elszívtam egy cigit (amúgy nem dohányzom csak hébe-hóba 1-1-szál) olyan hányinger jött rám ami nem szokott lenni. De már tegnap is furi volt a gyomrom a kávé után. Nem tudom ezt minek tudjam be...
2008. dec. 26. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:
szorítunk... :-)
2008. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem,h mindjárt megjön...aztán nem jött:) Simán sikerülhetett a Baba,de a teszt után persze holnap biztosabbat fogsz tudni.Szorítok! Kellemes ünnepeket!
2008. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tesztelj, de a reggeli első pisiből! Tedd el egy kis üvegben, ha csak délelőtt tudsz tesztet venni.

Szorítok:)

Én 1 hétig betéttel járkáltam,mert úgy éreztem,hogy bizttos meg fog jönni... hát nem jött meg:)

9.5hós baba

2008. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!