Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet egy gyerek, vagy...

Hogy lehet egy gyerek, vagy tini nőgyógyászaton férfi nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Nem elég feszültség a vetkőzés, kitárulkozás egy fiatal gyereklánynak, még ráadásul egy férfi elött?

Én sose voltam férfinél, és nem is tudom, ha lenne választása egy gyereknek, akkor lenne olyan aki a ffi orvost válaszatná??


2011. dec. 22. 16:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
42%
Tiniként én biztos nem hagytam volna, hogy egy nő turkáljon bennem. Nem vagyok leszbi.
2011. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
73%

Semmi nincs ebben, nagyon sok férfi nőgyógyász van, nekik egy nő vagy lány, csak egy beteg.

Nekem is férfi nőgyógyászom van, nála is szültem, volt előtte nő is, sokkal kevésbé volt szimpatikus.

2011. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
57%
Hát én meg biztos nem hagynám hogy egy férfi turkáljon bennem. Turkáljon bennem majd a leendő barátom, de ne egy öreg vén pasi akit nem is ismerek.
2011. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer volt nő nőgyógyászom, cinikus és rosszindulatú volt. Azóta kizárólag férfit választok. A gyerekeimet is férfi nőgyógyászoknál szültem, mindkettő szuper rendes volt. Egyébként még eszembe sem jutott, hogy bármelyikben a férfit lássam, mindegyik "csak" orvos számomra.
2011. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
67%

Az orvos az orvos, tökmindegy, hogy férfi vagy nő az illető!

Attól még, hogy a nemi szervekkel (is) foglalkozik, még nem szexuális kapcsolatot létesít a betegével! Mivel nincs szó szexualitásról, így a szégyenlősségnek, nemi irányultságnak sincs helye a rendelőben!

Nem beszélve arról, hogy egy rendes helyen az orvos sose marad egyedül a beteggel, vizsgálat közben illik jelen lenni az asszisztensnek is!

2011. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
76%
Elmondom, hogy a férfi nődokik nagy része sokkal kíméletesebb, mint a nők.
2011. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
60%

17 éves vagyok, nemrég eljött az ideje, hogy meglátogassam a nőgyógyászt. Egy pillanatra nem jutott eszembe, hogy nőhöz menjek, és nem azért mert nem akarom, hogy nő "turkáljon" bennem, hanem mert egyszerűen a férfiakban sokkal jobban megbízom. Büszke vagyok rá, hogy nő vagyok, de ettől függetlenül valamiért jobban szeretem, ha bizonyos szakmákban (pl orvos) férfiak foglalkoznak velem. Lehet ez azért van, mert apukám borzasztó intelligens, és ő is orvos akart lenni, nem tudom. De valamiért így álltam hozzá, így férfi nőgyógyászt választottam, és nagyon szimpatikus, kedves, és komolyan "felüdülés" vele találkozni, annyira aranyos.

Hozzáteszem, semmiféle perverzió nincs bennem ezzel kapcsolatban, tehát nem szeretem, ha idegen férfiak nyúlkálnak hozzám, de azt sem, ha idegen nők. A férfiakat mindig jobban szerettem, fiúkkal barátkozom, bennük jobban megbízom, az idősebb bácsikat is jobban kedvelem, mint az idősebb néniket, akik általában nagyon mogorvák. A nőknek nem mindig válik előnyükre az idő, sokkal gonoszabbak, és mogorvábbak, mint a férfiak.

2011. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Én voltam már nőnél is, de a mostani orvosom férfi, és szerintem sokkal normálisabb. Nem úgy tekint rám, mint akit meg lehet..., hanem mint a páciensére. Mondjuk eleve van vagy 60 éves. +- valamennyi. És egyáltalán nem igaz az sem, hogy az idősebb nőgyógyászok beszólnak az intim terület szőrtelenítése miatt. Legalábbis nekem nincs ilyen tapasztalatom. Megvizsgált amikor kellet, és ennyi. Nem foglalkozott vele, hogy milyen ott lent. Mondjuk nem tipikus tini nőgyógyászaton voltam, hanem SZTK-ban.

2011. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
66%

16:41

Nem értelek..

"Nem vagyok leszbi."


Akkor te szexuális élményért mentél a nőgyógyászhoz?

Azt hittem az orvos, az orvos és nem férfi, vagy nő...

2011. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
43%
Nem azért megyek, de nem érzem természetesnek, ha egy nőnek mutatom meg magam, ő ér hozzám, ha férfinak is lehet.
2011. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!