Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondtam anyunak hogy menjünk...

Elmondtam anyunak hogy menjünk a nőgyógyászhoz, mert lehet hüvelygombám van. Mit csinál velem a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Milyen a vizsgálat, meg ilyenek? Egyébként a nemiszervem kipirosodott, viszket, fáj, néha ég is, és a folyásom olyan túrós. Hüvelygomba lenne? Mit csinál majd velem az orvos?
2011. dec. 20. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

De anyud is elmondhatná.

2011. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt:-( csak ránézett és felirt canestent
2011. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazából ha szűz vagy, akkor meg se kell vizsgálnia, csak megbeszéli veled a tüneteket, és felírhat már rá orvosságot. Nekem írt már föl háziorvos rá gyógyszert, mivel szűz vagyok, így a tünetek alapján nem lehetett más.
2011. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szűz, akkor viszont szerintem kenetet is vesz. Meg ha nem vagy szűz, akkor alapból nem árt egy rendes vizsgálat, abba úgyis beletartozik a kenet levétele. Én csak sima vizsgálat miatt mentem, 1 hét múlva mehettem az eredményekért. Nekem szerencsére nem, egy ismerősömnek így derült ki, hogy gombás fertőzése van.
2011. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj, úgy is vehet kenetet, hogy szűz vagy. A kenetet a hüvelybemenetről is vehetik úgy, hogy nem nyúlnak a hüvelybe. Így biztosabb a diagnózis.
2011. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát a múltkor voltam a 8 éves lányommal. Kellemetlen folyása volt. És bizony kenetet is vett, valamilyen vassal be is nézett neki hogy van-e gyulladása és a fenekén keresztül meg is vizsgálta. Én mint nő tudom hogy ez nem fáj, de a 8 éves lányom ezt nem igazán értette meg. El is hiszem. Borzalom volt. De gondolom te már nagy lány vagy. Hidd el inkább kellemetlen mint fájdalmas. Viszont szükséges! A nők már csak igy vannak.
2011. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen női dokihoz menjetek!

Pláne előszörre!

2011. dec. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

19:25

Remélhetőleg nem ffi dokihoz vitted...

2011. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már másnap el is mentünk, ahogy kiírtam ezt a kérdést : ) És férfi dokinál voltunk, de nem fájt sőt még kellemetlen sem volt, csak valami műszerrel nézett bele a nemi szervembe, meg a kisujját "belenyomta" a hüvelyembe, hogy megtudja tudnék-e hüvelykúpot használni a fertőzésre, kiváltottuk a gyógyszert és elkezdtem használni. Szerencsére már kezd lemúlni és megint jól érzem magam, nem kell vakarózni :)
2011. dec. 23. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!