Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy 16 évesen...

Miért van az hogy 16 évesen nincs mellem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,most van egy barátom,akit végre szeretek.De nincs mellem,és ez gáz és rettenetese zavar.

2011. dec. 23. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak genetikai adottság. Van akinek korán nő a melle, van akinek később fejlődik, és kisebb marad. De ha kicsi is marad a melled, akkor is lehetsz nagyon szép.
2011. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hugom négy évvel fiatalabb és jóval nagyobb mellei vannak. Viszont nekem már komolyabb kapcsolatom is van, és feszengek emiatt.
2011. dec. 23. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az első vagyok. És nem tetszik a párodnak a melled? Egyébként ha igazán szeret, akkor úgy fogadja el a cicijeid, ahogy vannak. Ez semmit nem vesz el a szépségedből!!!
2011. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A párod ruhában is látja, hogy kicsi a melled. Ha annyira baromira zavarná, össze sem jött volna veled.

Tök felesleges ezen feszengeni.

2011. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,igen külsőleg tulajdonképpen csak ez zavar.Nem érzem magamat igazi nőnek emiatt...
2011. dec. 23. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha tudsz tampont használni akkor igazi nő vagy
2011. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D Ígyvan.
2011. dec. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!