Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már a baba fogantatásától...

Már a baba fogantatásától számított 1-2 héten belül is lehet érezni változást?

Figyelt kérdés
Hányinger, szédülés, fémes íz a szájban, ezek előfordulnak már az elején is, vagy csak annyi jelzi a terhességet, hogy kimarad a menstruáció?
2009. máj. 19. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nálam a 11. napon mentem el orvoshoz, mert nem jött meg, de görcsölt a hasam, mintha meg akarna jönni. Semmit se éreztem, se hányinger, se kívánosság, semmi. A terhesség folyamán talán jobban ittam tejet, mert egyébként nem szeretem nagyon, de csak ennyi volt. Valaki egyből megérzi, valaki meg ugyan úgy éli meg, mint a mindennapokat. Az egyik barátnőm 4 hónapig hányt egyfolytában, mígnem kiszáradt és intenzívre került.
2009. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a fogantatás utáni néhány napon belül már éreznek erős mellfájdalmat. Én még nem voltam terhes, de az egyik kolléganőmet kifaggattam, és ő mondta, hogy már a kimaradt előtt érezte a mellfájdalmat. Neki annyira fájt és annyira máshogy, mint mensi előtt, hogy azt mondta, ebből azonnal tudta, hogy terhes.
2009. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem a fogantatastol 1 hetre mar minden fele tunetem volt.Nagyon emelyegtem,hanyingerem volt,sokat jartam pisilni,minden fele szagtol rosszul voltam.

Aztan nem jott meg es pozitivat teszteltem.

De nem mindenkinel jonnek elo a "tunetek".Ez teljesen embertol fugg.

Udv:35 hetes kismama

2009. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elozo vagyok megint.

Azert is tudtam ilyen biztosan h akkor fogant a baba,mert akkor egyszer nem vedekeztunk a ferjemmel.

Addig is csak megszakitasosan de azt mar 2 eve igy csinaltuk.Mi ugy voltunk vele ha akar jonni a baba akkor jojjon.

2009. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!