Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Januárban megjött a menstruáci...

Januárban megjött a menstruációm és azóta csak kétszer volt, ez baj? Mit kell tegyek szerintetek? Januárban rendesen volt, még márciusban is, de azota nincs, ugyhogy nem tudom, hogy most mi történt.

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
menny el nő gyógyászhoz
2011. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ez az első volt,akkor várjál, még nem állt be. nekem 1 év alatt állt be, az elsőre meg nem kell figyleni, nem kell minden kis hülyeséggel nőgyógyihoz rohanni, ő is csak ezt mondaná.


A nők egészsége meg arrébb van.

2011. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár napja olvastam, ha egyszerre 6 hónapnál tovább marad ki, akkor el kell menni orvoshoz. Ha megtalálom a cikket, belinkelem.
2011. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nem találom azt a cikket, amiről írtam, viszont találtam egy másikat, ebben azt írják, hogy már 3 hónap után kell orvoshoz menni.

[link]

2011. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha egy pubertáskorban lévő kislánynak 15-16 éves koráig még soha nem volt menzesze, fel kell keresnie a nőgyógyászt."


Jó lenne, ha olvasnál is néha.


Ha a kérdezőnek ez az első menzesze, erog ezelőtt még soha nem volt, és gondolom, 11-12-13 éves lehet, akkor ne menjen nőgyógyászhoz, mert nincs minek.


Ha idősebb, tehát 15+, és huzamosabb ideje menstruál, akkor meg nincs helye a kérdésnek, holnap munkanap, húzás doki.

2011. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!