Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Márciusban szültem és eddig...

Márciusban szültem és eddig egyszer volt jun.22-én menstruáciom! Most nem jött meg de terhes sem lehetek ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én januárban szültem. nekem is 2 hónap múlva jött meg előszőr. Azóta pedig össze-vissza. van olyan, hogy megvan 1 hétig, utána 3 nap múlva megit 2 napra. utána egy hónapig semmi. már tervezem, hogy elmegyek vele dokihoz, mert szerintem ez nem normális. úgyhogy várom a kommenteket, mert ez engem is érdekel.
2011. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt, de az ahogy teltek a hónapok egyre rendszeresebb lett

1.5 év után lett teljesen szabalyos újra a ciklusom

nekem a doki azt mondta, hogy fogamzásgátló vagy várok...én vártam inkább

2011. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én februárban szültem és még nem jött meg! Nem tudom ti szoptattok-e, de nekem a dokim, aki főorvos azt mondta, hogy szoptatás alatt a menstruációval kapcsolatban minden normális, ha van, ha nincs, ha néha van stb. Én nem hiányolom ;)
2011. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én április 22-én szültem, és még híre sem volt vérzésnek. 2 hónapos koráig szoptattam, eleve kevés volt a tejem, akkor elutasította. Még fejegetek minimálisakat, de már szinte teljesen tápszeres. Ennek ellenére még nem volt menstruációm.
2011. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig szoptattam a babámat, addig nem is jött meg, amikor abbahagytuk a szopit, következő hónapban megjött, azóta normális.
2011. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!