Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet a fogamzásgátló...

Hogyan lehet a fogamzásgátló szedése közben rövidíteni a cikluson?

Figyelt kérdés

Értem itt ezalatt, hogy ha pl ma vettem be az első szemet és igy jan16-án fogyna el a levél de én azt szeretném ha legalább egy héttel hamarabb megjönne.

Nem szeretném ha nagyon bekavarodna a ciklusom, csak jó lenne ha egy héttel hamarabb megjönne.

Hagyjam abba egy héttel hamarabb de rendesen szedjem addig, vagypedig ne egyem meg csak minden második szemet de rendesen minden nap?


2011. dec. 27. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
nem szabad kisérletezni a fogamzásgátlóval,többet tudsz ártani,mint gondolod!
2011. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos, hogy egy héttel korábban megjöjjön, akkor annyival korábban kell abbahagyni a szedését. De nagyon gondold meg, hogy megéri-e, mert rettenetesen össze tudja kavarni a ciklusodat és utána lehet, hogy hosszú hónapokig nem áll be rendesen újra!
2011. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!