Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akupunktúrával lehet gyógyítan...

Akupunktúrával lehet gyógyítani az orgazmus hiányt?

Figyelt kérdés

Tudom,ez így tök béna kérdés,de így sikerült.Valakinek valamilyen tapasztalat vagy gyógymód?Esetleg olyan ami be is vált?

Már elég régóta nincs hüvelyi,már unom a hazudozást... :):(


2011. dec. 29. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok nőnek nincs hüvelyi. Ha neked régen volt, akkor tanítsd meg a párodat, mit hogyan csináljon. Egyébként azzal, hogy hazudsz, csak magad alatt vágod a fát, nem is tudom, mi értelme ennek.

Nem a kérdésre válaszoltam ugyan, de ha ezeket végiggondolod, rájössz, hogy neked nem akupunktúra kell.

Nekem egyébként más miatt csináltak, de nem segített.

2011. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Járj intimtornára,az segíteni fog. OLyan hüvelyizomzatod lesz és olyanokat fogsz átélni a pároddal együtt,amit el sem tudsz képzelni ! Amíg meg nincs hüvelyi orgazmusod,addig szólj a párodnak,hogy kényeztesse a csiklódat. Esetleg vegyél,vagy rendelj neten vibragyűrűt,azon van egy kis csiklóizgató pöcök,garantált hatás,de a párod is nagyot fog élvezni.... Nézz szét itt:

[link]

Javasolnám a torna elkezdéséig egy péniszgyűrű vagy egy péniszmandzsetta használatát ,amivel az elernyedt hüvelyizmaidat munkára tudják késztetni !

Kívánok orgazmusokban gazdag új esztendőt Neked !

2011. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha érdekel,írj privátban és levélben elküldöm a Kriston könyvet,4 mb az egész csak,számodra kb a 40. oldaltól érdekes és fontos !
2011. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!