Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kellene feltennem a...

Hogyan kellene feltennem a tampont?

Figyelt kérdés
Ha sikerül is akk kényelmetlen, érzem minden lépésnél és nem tudok leülni. Pedig attól beljebb már nem tudom feltenni, mert csak addig ér el ujjam. Mit csinalok rosszul? Ellazlás megvan, fel is tudom tenni, csak nem eléggé v hol lehet a hiba? 18L

2011. dec. 29. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó mélyen!

Tedd fel egyik lábad a Wc csésze szélére, hajolj jól előre, és a középső ujjaddal, nyomd vissza, amennyire csak tudod! Sikerülni fog! Először mindenki így csinálja. Megy az feljebb!


Ha sehogysem menne, akkor meg kell nézetni a nőorvossal, nincs -e előreesve kissé a méhed!

2011. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és az nem lehet gond ha még szűz vagyok?
2011. dec. 29. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szűzek is használhatnak tampont. FEl lehet tenni úgy, hogy ne érezd, csak gyakorolni kell.
2011. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előbb az ujjaddal tapasztald ki, hogy milyen a hüvelyed amikor nem menstruálsz. Ha már ez jól megy, akkor a következő vérzésnél jöhet a tampon.
2011. dec. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene tampont használnod ha nem megy. Egészségtelen, és esetedben kényelmetlen is.
2011. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most már megy, és nem is érzem. csak szilveszterre kellett h a barátom ne vegye észre
2012. jan. 2. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lett volna baj, ha a barátod észreveszi? Egy jól működő kapcsolatban nem szabad semmit tabuként kezelni.
2012. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!