Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Még szűz vagyok, és...

Segítség! Még szűz vagyok, és tampont se használtam soha, mindig betétet, és most hüvelykúpot kell használnom, de tegnap nem tudtam feltenni? Hogy próbáljam? Merre, hogyan? Elkezdtem felnyomni, de egy idő után nem ment feljebb. :/

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

nem egyenesen kell felnyomni, hanem hátrafele, döntve. sztem először az ujjaddal térképezd fel magad, aztán jöhet a kúp... anélkül hogy ismernéd a tested, elég nehéz lesz :)


21/L

2011. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
A tamponos dobozokban van ilyen kis papír, azon le van rajzolva és írva, hogyan kell - így kell a kúpot is. Ne egyenesen felfelé erőltesd, hanem picit hátrafelé megdöntve. Guggoló, vagy ülő pozíció a legjobb, nagy terpesszel. Miközben csinálod, lazulj el, vegyél egy nagy levegőt, és mikor fújod kifelé, akkor kezd el felhelyezni. Ha sikerül, told addig, ameddig már nem érzed, ha felállsz.
2011. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Helyesen is teszed, hogy nem használsz tampont. Remélem sikerül felhelyezni a kúpot! Jobbulást kívánok Neked! :)
2011. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!