Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltak már hasonló tüneteitek?...

Voltak már hasonló tüneteitek? Évek óta vannak problémáim, sokáig elhúzódó gombásodás, heves hüvelyi és alhasi fájdalmak, gyakori felfázás mégha vigyázok is és évek óta fehérfolyás. Sok orvosnál jártam már és nem sikerül megszüntetni a problémámat.

Figyelt kérdés
Kiderült h van ureoplasma fertőzésem meg gyulladás de a candida nem volt mindig kimutatható. Kaptam Doxycyclint egy hétig és Fluconer kapszulát de semmi sem változott. A gombaölő krémekre már immunis vagyok, ezüstkolloid oldatot használtam hónapokig ami valamennyit segített de aztán minden kezdődött előről. Gyakran kell fájdalomcsillapítóhoz nyúlnom mert elviselhetetlen a fájdalom. Előfordult nagyon erős alhasi és hüvelyi görcs, amivel sürgősségire mentem de nem találják az igazi okát. Mit tehetnék?
2011. dec. 30. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2. éve csinálom ugyanezt. Nagyon sok orvosnál jártam, mire megtaláltam azt, aki nem kezelgetett össze-vissza mindenféle antibiotikummal és gombaölővel. Már csak 2-3 havonta van bajom. Azt mondta, hogy ha 200 orvoshoz megyek el, azok sem tudnak mit kezdeni velem. (ja, mielőtt lepontoznának az okosok, megírnám, hogy párkapcsolat nélkül is, ami 1 év volt, ugyanúgy havonta magától újultak ki a tünetek) Tehát minden alkalommal gynoflor hüvelytablettát írt fel. 6 db van benne. Minden 2. nap kell egyet feltenni. Hiába mondják (mivel receptköteles) hogy jó a sima DM-ben kapható is, erre azt mondta a főorvos, hogy ebben komplexen gomba és baktérium ölő, gyulladáscsökkentő is van amellett, hogy sima laktobacillus-os. Közben megcsináltam egy gynevac nevű injekciókúrát is. 2 hetente 1 szuri fenékbe (5x). Lekopogom, még nem vagyok gyógyultnak tekintendő, de fényévekkel jobb a helyzet. Én teljesen reménytelen esetnek számítottam, mert soha semmit nem találtak hogy miért újul ki, úgyhogy fel a fejjel, mert van megoldás.
2011. dec. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm h megírtad nekem, aranyos vagy tényleg. Akkor úgy gondolod h ugyanaz lehet a problémánk? Neked mennyi időbe telt míg érezted a kezelés után a javulást? Nagyon bízom benne h rendbejövök mert így nem lehet nemi életet élni se. Köszi mégegyszer.
2012. jan. 2. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem már jobban vagy, de azért leírom az én tapasztalataimat!

Én is rengeteget szenvedtem a gombás fertőzéssel és ezáltal felfázásnak nevezet hólyaghuruttal.

Orvostól orvosig jártam, míg én is rátaláltam egy épkézláb orvosra!

Én is kaptam gynoflor tablettát, és emlette mycosis gyno tablettát szedtem és láss csodát az évekig tartó szenvedésnek úgy laza 1 hónap alatt vége lett.

Azóta max évente 1× előjön a gomba, akkor mindig valami hüvelyflóra visszaállító szert használok, és semmi gond, ennek már lassan 7-8 éve!


Remélem megtalálod azt az orvost aki kikezel. Én kb 15-nél jártam!


Minden jót Neked!

2012. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még sajnos nem tudtam megvenni a gyógyszereket, hamarosan viszont lesz pénzem rá és nagyon bízok benne hogy segíteni fog. nagyon köszönöm a válaszokat, örülök hogy sikerült megszabadulnotok ezektől.
2012. jan. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!