Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HOnnan tudjam hogy belső vagy...

HOnnan tudjam hogy belső vagy külső aranyerem van? Mert a végbelemnél van egy kis kitüremkedés. Nagyon pici. De sokszor vérzik, bár nem fáj. Most kezdtem el használni a Mastu S krémet. Aki használta annak bevált?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek mert tökre megvagyok tőle ilyedve...mert dokihoz nem akarok menni:S
2009. ápr. 16. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kívül is látszik vagy érzed, akkor külső, ami nem zárja ki, hogy emellett belső is van. Én is Mastut használok, valamit javított a helyzeten.
2009. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is bajban vagyok ezzel a kérdéssel...próbáltam a Mastut, de nekem nem használt. Nagyon bevállt viszont a Sperti kúp, amit terhesség alatt és most utána is használok. Bár van krém formájában is, de a kúpot jobbnak gondoltam az esetleges belső aranyér miatt is.

2009. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az aranyér és a polip (rákmegelőző állapotnak is felfogható) nem áll messze egymástól. Anélkül, hogy huhogni szeretnék, én azt javaslom, menjetek orvoshoz, nem éri meg az öngyógyítás... A dokinak is van feneke, igazán nem gondolom, hogy megbotránkozna a Tiéteken.

Elnézést a stílusért, nem bántásnak szántam.

2009. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Neked nem kell tudni, hogy mid van, azért van az orvos. Inkább most menj el, mint 2 év múlva sokkal nagyobb bajjal, amit már nem is lehet teljesen gyógyítani.
2009. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Ha vérzik,először mindenképp menj el sebészhez,ha kell akkor maszekon.Ott megállapitják,hogy tényleg aranyér-e vagy valami más.Ha aranyér,akkor kikisérletezheted,hogy melyik kenőcs válik be.Én maszekon mentem,nem kért sokat.A vérző aranyereimet legyűrűzte.Egyáltalán nem fáj és nem kellemetlen.Csak az ember restelli,de ez is hozzánk tartozik.A gyűrűzéstől elmúlt a vérzés,csak néha kellemetlenek a csomók.Mastu s-et használok,nekem bevállt.A kúp azért nem javallt,mert amikor bemegy felsérti mégjobban az elvékonyodott hártyát!Kitartás,életünk végéig se szabadulunk meg ettől!
2009. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Én már meg is ijedtem miután olvastam, hogy mit írtatok!!!

Ezt találtam: [link]

2009. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Komolyan... Aki nem akar/mer proktológushoz menni, az ennyi erővel a nőgyógyászati rákszűrést, prosztataszűrést is elsinkófálja, mert a kényes részeinkről van szó?

:S Nem lehet nagyobb a szégyenérzet, mint az egészségvágy, hát basszus, senki nem jókedvéből megy egyik ilyen orvoshoz sem.

Most nem azt mondom a fenekünkben túrásra, hogy ettől mindenki kapjon röhögőgörcsöt, de még mindig jobb, mint egy tovább fajuló betegség...

2009. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát jó az igaz...de..áh mindegy...már 2 napja használom..és mondhatom hogy használt..mert már nem is vérzik..de a vérzéset nem ugy kell elképzelni hogy nagyon..csak ilyen pár csepp...és az is ritkán, kb 1 héten max 2szer...de sztem ez javított...szerintetek meddig kell használni a mastut hogy elmuljon?
2009. ápr. 17. 16:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akarlak elkeseriteni,de ha ez előjött,többé nem szabadulsz meg tőle.Én is igy kezdtem úgy 15éve,aztán azóta már 3x volt gyűrűzésem.A Mastut már 3 éve használom legalább nem vérzik.Nekem az aranyeremet már III.fokúnak állapitották meg,de nem műttetem,mert van ismerősöm,kés alá feküdt és 1 év múlva kiújult neki.Ne használd sokáig,csak amig vérzik,mert megszokja az aranyér és később nem fog használni.Aztán,ha panaszod előjön,akkor pár napig újra használd.A két idő közöttre vegyél Reparont!
2009. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi az hogy soha nem múlik el? hát én még ilyenről nem is hallottam, én akárhány embert kérdeztem, mindenki használt vagy kúpot, vagy kenőcsőt...és elmúlt neki...a legtöbbnek..és ha kis is jött...nagyon sokat kellet rá várni..Bár nekem talán I. fokú aranyerem lehet, mert nagyon pici az a kitüremkedés, nem is vérzik nagyon..mostmár egyáltalán nem, és nem is fáj,...Sztem a MAstu használ mert nem is fáj már..és kezd kicsit visszahúzódni is...
2009. ápr. 20. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!