Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem, ez hólyaghurut....

Azt hiszem, ez hólyaghurut. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
nagyon görcsölget a hasam,meg éget ha pisilek...le sem tudok szálni a wc-röl.. segíthet esetleg a magnézium?
2012. jan. 1. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mid van most otthon...igyál rengeteg folyadékot (3-4 liter), holnap vegyél tőzegáfonya kapszulát, és azt szedd. De ha nagyon fáj, vagy véres lenne a vizeleted, akkor orvos mindenképp, akár ma is az ügyelet.
2012. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadék, és meleg fürdő enyhít valamit, de holnap azért jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2012. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi,most már egy kicsit jobb.megittam egy csomó teát....
2012. jan. 1. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
rengeteg folyadék és c- vitamin...az ügyeletre meg vigyél egy pohár pisit és kapsz antibiotikumot
2012. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sok csalántea, +körömvirágtea (bakt. ölő) + tőzegáfonya kapszula.
2012. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha ennyire csíp,az már rossz.ha nem lesz rendesen kikezelve,újból előjöhet,így javaslom az orvost,aki ír fel antibiotikumot,és elmúlik a fertőzés.a vesédre is rámehet,ha sokáig kínlódsz ezzel...
2012. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!