Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonzavar lenne?

Hormonzavar lenne?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm(megvonásos vérzésem) november 23án volt, abbahagytam a fogamzásgátlót, decemberben nem jött meg, folyamatos émelygésem van, de terhes nem lehetek! Pattanásaim lettek, Illetve azt vettem észre hogy kicsit híztam! Hormonok miatt van ez? Mikor áll helyre? Mikor érdemes orvoshoz menni?
2012. jan. 1. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
2 hónapig szedtem a Tri Regolt...
2012. jan. 1. 19:54
 2/5 anonim ***** válasza:
menj elorvoshoz mihamarabb,a Tri regol már nem jó fogamzásgátló!kérj valami mást!!!!!!
2012. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem szeretnék szedni semmit!
2012. jan. 1. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor én is abbahagytam a fogamzásgátlót, én is pattanásos lettem. Sajnos a mai napig én sem tudom mitől van ez, járok bőrgyógyászhoz, használok kenőcsöket, de nem a legjobb a bőröm. Nálam úgy néz ki, hogy felszívódási gondok vannak, szedtem egy hónapig probiotikumot, az segített, úgyhogy újra fogom szedni.Amúgy a helytelen táplálkozás is közre játszhat, a túl sok szénhidrát.
2012. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah, bekavart a tabletta. Ha 3 hónap alatt nem jön rendbe a menzeszed, akkor menj vissza az orvoshoz.
2012. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!