Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok vagy hormonzavaros?

Terhes vagyok vagy hormonzavaros?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problémám a következő: 4 év után abbahagytam a fogamzásgátlót, ami nagyon alacsony hormontartalmú volt. az első hónapban gyakran fájt a hasam, a nőgyógyász mindent rendben talált és úgy vélte, hogy a tüszőrepedés az oka. az abbahagyás után nem védekeztünk és 2 nap késéssel meg is jött a mensim. Igaz nem volt erős vérzésem. Most viszont nagyon furcsa dolgokat érzek... Hányinger, haspuffadás, állandó éhségérzet. Csináltam tesztet, ami negatív lett. Bár még nem jött el a menstruációm ideje, úgyhogy lehet ki sem mutatható a terhesség. Lehetséges, hogy 2-3 hetes terhesen ilyeneket érezzek? Terhes lehetek vagy hormonzavaros?
2011. nov. 7. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát így nehéz eldönteni, a teszt az utolsó együttlét után 2 héttel mond biztos eredményt szóval ha utoljára 3 hete voltatok együtt akkor max 1 hete lehet beágyazódva rendesen. Csinálj még egyet, ha negatív az is de fennállnak a tünetek akkor nőgyógyásszal is nézesd meg. Attól hogy megjött 2 nap késésre de nem erősen attól lehetsz terhes, bár a fogamzásgátlótól is lehetnek. Azért linkelek neked még tüneteket:


[link]

2011. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a teszt könnyen lehet fals negatív

menj orvoshoz és kérj vérvizsgálatot terhességre, és egyéb női hormonokra

az megbízhatóan kimutatja ha terhes vagy, vagy ha hormon zavarod van, azt is

2011. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
uh még túl korai, szal vértesztet kérj
2011. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. azt hiszem kivárom a következő menstruációmat.
2011. nov. 7. 13:16
 5/10 A kérdező kommentje:
megnézem a linket, amit kaptam. a pár csepp tejen és a pozitív teszten kívül minden egyezik...
2011. nov. 7. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:
A teszt korai volt, szóval terhes is lehetsz. Viszont valószínűbb, hogy a tabletta utóhatása.
2011. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát tegnap kiderült, hogy ez nem hormonzavar, hanem baba :)
2011. nov. 18. 04:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:)
2011. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kösziiii
2011. nov. 18. 15:19
 10/10 anonim ***** válasza:
gratula :)
2011. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!