Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Progi hiány vagy sem?

Progi hiány vagy sem?

Figyelt kérdés

sajnos Én is átestem missed ab-on 12.20-án, viszont maradt benne pár megválaszolatlan kérdés,a missed ab oka az volt hogy a petezsákban nem volt szikhólyag és embrió sem, a 8. hétig a petezsák 16-22-26 mm-re nőtt, majd a műtét napján csak 19mm volt, elejétől kezdődően volt erős folyásom, szintelen, szagtalan de még is több mint szokott lenni amit mondtam az orvosnak

szerintetek ez progi hiány volt-e? és legközelebb ezzel azonnal kell foglalkozni?

illetve másik, hogy nekem utána iszonyú fájdalmaim voltak, pedig nem vagyok egy nyápic, napi 1-2 görcsoldó vagy catalflan segített, illetve mai napig van még barnás folyásom, ez normális? vagy hívjam fel a dokit?


2012. jan. 2. 15:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!