Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elsőnek mennék nőgyógyászhoz,...

Elsőnek mennék nőgyógyászhoz, de aggódom kicsit, hogy nem cikik e ezek a dolgok? (lent)

Figyelt kérdés
18 leszek márciusban. túlsúlyos vagyok, és valószínűleg PCOS-es. Eddig is gondolkodtam az orvoson, de nem mertem, viszont múlthéten voltam sportorvosnál és amikor meglátta hogy 2011-ben 2x volt ciklusom azonnal elküldött nőgyógyászatra. Szűz vagyok. Félek elmenni nőgyógyászhoz, mert van szag, pedig miden nap fürdöm, nem a higiéniával van a baj, állandóan van egy kicsi fehér folyásom és annak van ilyen szaga. Ilyen mindenkinél van vagy ez ciki lesz? a másik az hogy nem szőrtelenítek odalent, és nekem nagyon szőrös. Mit tegyek? Borotvától kipattogok.
2012. jan. 3. 01:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Én például ha tudom, hogy nőgyógyászhoz fogok menni, akkor meghagyom a szőrt. Hülyén hangzik, de így van, akkor lennék zavarban, ha csupaszon látna:)

Az, hogy szag van, eggyel több ok arra, hogy elmenj. Mondd el a dokinak, hogy van ilyen problémád is. Ő rengeteg szagot érzett már, nem te leszel az egyetlen. legalább ez a gondod is megoldódik. Nem kell félni. Legfeljebb, ha mész, tegyél be egy illatosított tisztasági betétet.

2012. jan. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Szedd le szőrtelenítő krémmel, vagy borotvával, még ha kipattogsz, akkor is. Az jelentősen csökkenteni fogja a szagot is. Mert szerintem már átvette a szőrzeted, az is árasztja magából. Meg azért jobb szőrtelenül menni, még ha ez nem is érdekli a dokit.
2012. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha máskor sem borotválod a puncidat, akkor a nőgyógyász kedvéért sem kell, hiszen egyáltalán nem érdekli, hogy milyen a puncid, sőt inkább az a véleményük a nőgyógyászoknak, hogy a szőr védi a nemi szervet, mert nem engedi rátapadni a szőrt. A szag miatt se aggódj.
2012. jan. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
* A szőr a bugyit nem engedi rátapadni a puncira. Előző voltam.
2012. jan. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél intim törlőkendőt és mielőtt bemész a rendelőbe a WC-ben töröld át magad.
2012. jan. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Ne aggódj, ezek tök természetes dolgok a nőgyógyásznak! Szerinted minden nő, aki odamegy, egészséges és azért megy nődokihoz? Hát persze, hogy nem, és akinek van valami problémája, annak folyása is van, ami pedig nem jóillatú. Ezeket megszokták, ők választották ezt a szakterületet, hidd el, tudják mivel jár. Egyik ismerősömnek pedig azt mondta a nőgyógyász, mikor meglátta, hogy borotválja az intim szőrzetét, hogy "tudja, nem véletlen van az ott, nem kéne leborotválni" Sok bacitól megvéd, úgyhogy ha dokihoz mész, ne borotválkozz. Előtte mindenképp fürödj meg és úgy te is magabiztosabban érzed magad.
2012. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Előszörre mindenképpen női dokit választanék! Nagy valószínűséggel ő is átélt hasonlókat mint amivel hozzá fordulsz, hiszen "kollega".

Azonkívűl a vetkőzés terpesztés is elviselhetőbb, mint egy idegen férfi elöt.

2012. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
De akkor a lábadat is hagyd szőrösen, hogy passzoljanak egymáshoz!
2012. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Ezekben a dolgokban semmi ciki nincs! Keress egy normális orvost, ha sztkba mész, ott is lehet találni . Érdeklődj kicsit utána, hogy a lakhelyeden rendelő dokik milyenek - biztos a neten is találsz véleményeket. És ne félj, nem nagy ügy!
2012. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Így most már nem aggódom.
2012. jan. 3. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!