Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be szokott kísérni titeket a...

Be szokott kísérni titeket a barátotok/férjetek a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sokat kell járnom nőgyógyászhoz, és már idegileg is egyre nehezebben viselem (van, hogy sírok előtte, mert egyszerűen utálom az egészet, de ennek megvan az oka, nem egyszerű hiszti, de ez most nem számít). Ezért mindig elkísér a vőlegényem, és be is jön velem. Nekem ebben semmi furcsa nem volt ezidáig, a nőgyógyász kérdezte meg, hogy be szeretne-e jönni, én örültem is ennek, ugyanis megnyugtat a jelenléte, csak én nem mertem megkérdezni a dokitól, hogy bejöhetne-e. A vizsgálat alatt a paraván mögött van, szóval nem nézelődik meg ilyesmi. A napokban szóba került a barátnőim között ez a téma, és meglepődtek, hogy ezt megengedi az orvos. Tényleg ilyen ritka ez? Szerintük ez beteges, perverz és nem vagyunk normálisak, mert ott semmi keresnivalója nincs neki. Mást nem szokott bekísérni a párja?
2012. jan. 2. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én dokim is behívta, volt, amikor akartam, hogy bejöjjön, volt, amikor nem, nincs ezzel semmi gond. Ha neked így esik jól, akkor ne törődj azzal, hogy másoknak ez furcsa. Szerintem természetes, hiszen egyrészt támaszt jelent, másrészt meg szerintem igenis, az ember párjára is tartozik mindaz, ami ott történik. Szerintem rosszabb, ha tabu a dolog.
2012. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem nem szokott, nem igénylem. De nem tartom perverz, beteg dolognak ha valakit bekísérnek.
2012. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ebben semmi pervez attól függetlenül, hogy én sem hagynám és nem is igénylem (jó ha gyereket nézgetünk majd 1x az ultrhangon,akkor természetesen abból nem hagynám ki).


Ha ez vígasztal még az utológián is megesik, hogy a kedves feleség is bemegy.


Mások vagyunk, Te igényled, hogy támogassanak és hogy elkísérjen. Míg pl én a másik véglet vagyok, nemhogy a vizygálóba ne jöjjön senki,de egyáltalán ne kisérgessen senki és nem igénylem, hogy váróban fogják a kezem, csak még idegesebb leszek tőle. Ha neked így jó,akkor menjen be veled és ne érezd ettől rosszul magad.

2012. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
elgépeltem utológia=urológia természetesen:)
2012. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem itt azért függ attól, hogy miről van szó. Pl egyszerű rutinvizsgálatnál, vagy valami kis fertőzésnél semmi szükség arra, hogy az ember párja is bemenjen. De ha valakivel komolyabb a probléma, olyan gondja van, ami megviseli, és lelki támasz kell neki, akkor természetes, hogy valaki elkísérje, és vele legyen a vizsgálat alatt is, mindegy milyen orvosról van szó. Gondolom az orvos is azért kérdezte, mert látta, hogy lelkileg feldúl a dolog, és kéne valaki, aki megnyugtat. Az ő vizsgálatát is egyszerűbbé teszi, ha nyugodt, összeszedett van, és nem az idegösszeroppanás szélén.
2012. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Általában egyedül járok nőgyógyászhoz,de volt már,hogy a férjem is velem volt,de be nem jött. Felőlem jöhetett volna,Ő nem akart,de nem bántott meg. Én se(vagy engem sem) zavar,ha valakit bekísérnek.
2012. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem talán természetes is lenne, ha a férjed/párod bemenne veled. Többektől hallottam már hogy egy kicsit úgy érzik a nőgyógyászati vizsgálat után, mintha "megcsalták" volna párjukat. Valahol meg is értem egy picit ezt a hülye érzést, hiszen az esetek nagy részében soha nem kerülsz olyan intim helyzetbe pároddal, mint a nőgyógyászoddal a vizsgálat alatt. Ezért is gondolom, hogy a lelki támogatáson kivűl talán nem lenne ez a furcsa érzés sem.
2012. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Eszembe se jutna behívni magammal a páromat oda, nem is értem, hogy merül ez fel másban...
2012. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Természetesen volt már, hogy eljöttek velem az exeim az orvoshoz, de kint vártak a váróban, ahol a helyük van... (utolsó voltam)
2012. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy ezt a "megcsaltam" a páromat fílinget se értettem soha. Az orvos engem ott beteg, páciens minőségében vizsgál, soha nem éreztem semmiféle nemi vonatkozását a dolognak. Engem ott gyógyítanak, nem szexuálisan ingerelnek... Szerintem nem normális dolog, ha valaki ilyesmin kattog.
2012. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!