Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet ha nem vagyok...

Mi bajom lehet ha nem vagyok felfázva de csíp pisilés után?

Figyelt kérdés
Most voltam vizeletvizsgálaton ami negatív lett, a vérkép valami gyulladást mutat de egyébként teljesen normális a háziorvosom nőgyógyászhoz küldött! Valakinek valami ötlet addig is hogy mi lehet ez talán gomba? kicsit viszket néha kívülről a hüvelyem.
2012. jan. 3. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínű gomba, esetleg húgyúti fertőzés. A nőgyógyász biztos ír rá fel valami kúpot.
2012. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ha tiszta vizelet illetve minden negatív akkor is lehet bakteriális húgyuti fertőzés?
2012. jan. 3. 19:14
 3/11 anonim ***** válasza:

lehet gomba, de amúgy iszol eleget?


Nekem is néha szokott viszketni de aztán elmúlik meg a húgycsövem is néha csíp ha reggel pisilek, de nem sokszor. Amúgy nekem régóta van hólyagbajom, lehet ehhez köthető, volt, hogy egy évig minden nap fájt a hólyagom reggelente, semmi sem segített nekem is negatív volt a vizeletminta, tehát feladtam. Tőzegáfonyát szedtem, az segített ideiglenesen.

Aztán beleültem meleg sós vízbe, és ezt csináltam pár napig, azóta legalább 1,5 éve nem volt komoly tünetem.


1. próbálj meg sok folyadékot inni

2. szedj tőzegáfonyát

3. csinálj sós ülőfürdőt, ártani nem fog.


A csípős vizeletnél én már gondoltam arra is, hogy nem lehet hogy vesehomokunk lehet vagy ilyesmi ami irritálja a húgycsövet amikor ürül ki a szemcse a vizelettel...de lehet hogy hülyeség ez.

2012. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz!
2012. jan. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet negatív a pisivizsgàlat. Antibiotikumot nem szedtél előtte két hétben?
2012. jan. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
dee szedtem előtte valami erős antibiotikumot erre ... aki meg azt írja hogy mennyek nőgyógyászhoz annak köszönöm tervbe van de ez nem válasz a kérdésre ;)
2012. jan. 4. 19:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet, hogy az antibiotikum miatt volt negatív a vizelet. Nem árt két hetet várni ilyenkor a pisivizsgálattal. Ha meg olyan a baci, lehet, hogy vizeletből nem is fog még látszani, hanem csak cervixből. Illetve ha gomba miatt van, akkor az sem derül ki belőle. Nem tudod, hogy miket néztek a vizeletedben? Pár nap alatt volt eredmény, vagy több hétbe telt?
2012. jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát beszedtem az utolsót és utánna mentem a laborba rá 1 napra és még aznap megvolt az eredmény..
2012. jan. 5. 17:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi volt? Nekem is ez van.
2015. febr. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Én is érdeklődnék, hogy mi volt az eredmény, mivel hasonló tüneteim vannak nekem is. Köszönöm előre is.
2018. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!